Paris Saint-Germain Esports, Philips Monitörlerinin Resmi Konsol Monitör Ortağı Oldu Paris Saint-Germain Esports, Philips Monitörlerinin Resmi Konsol Monitör Ortağı Oldu
(Haber Bülteni) Paris Saint-Germain Esports, Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD’nin, FIFA 21 oyuncuları ve yayıncıları için resmi konsol monitör ortağı olduğunu duyurdu. Bir... Paris Saint-Germain Esports, Philips Monitörlerinin Resmi Konsol Monitör Ortağı Oldu

(Haber Bülteni)

Paris Saint-Germain Esports, Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD’nin, FIFA 21 oyuncuları ve yayıncıları için resmi konsol monitör ortağı olduğunu duyurdu. Bir konsol monitörü ortağı olarak MMD, PSG Esports FIFA 21 yetenek ve yaratıcılar kadrosuna resmi sağlayıcı olacak ve onlara, gerçekten şampiyonlara uygun olan, en son teknoloji ürünü görüntüleme deneyimlerini sunacak.

PSG Esports’un yakında açılacak stüdyosu, kulüp merkezinin bulunduğu Paris bölgesinde yer alıyor ve Philips monitörlerinin en yeni ürünleriyle donatılacak. Böylece PSG Esports takımına birinci sınıf konsol monitörleri sunulacak ve takım, becerilerini en ince ayrıntısına kadar geliştirebilecek.

Konsol oyunları için optimize edilmiş Philips Momentum monitör serisi, konsol oyuncularına gerçek anlamda sürükleyici bir deneyim ve bir yandan da teknik uzmanlıkta mükemmel bir paket sunmayı hedefliyor. Philips monitörleri, PSG Esports’un kalite beklentilerine uygun olarak, hem organizasyon hem de kendisine sadık kitle için mükemmel bir uyum sağlıyor.

Kulübün espor operasyonlarını yöneten Paris Saint-Germain Marka Çeşitlendirme Direktörü Fabien Allègre, şunları söyledi: “Paris Saint-Germain Esports takımı, FIFA 21 oyuncularımız ve yaratıcılarımızdan oluşan yetenekli grubumuz için resmi konsol monitör ortağımız olarak Philips monitörlerini yanına almış olmaktan büyük bir sevinç duyuyor. Philips monitörlerinin sunduğu dünya çapındaki ürünlerden yararlanarak FIFA 21 yeteneklerimizin çevresinde daha yakın bir şekilde birlikte çalışmayı iple çekiyoruz. PSG Esports, rekabetçi bir kadroyu korumak için teknik mükemmeliyet ve yenilikçi sunumlar gerektiriyor. İdeal ortağımızı, Philips monitörlerinde bulduk.”

MMD Philips monitörleri Pazarlama & İşletme Direktörü Stefan Sommer şunları ekledi: “Paris Saint-Germain Esports takımı ile, bütün FIFA 21 oyuncularına ve yaratıcılarına en iyi ekipmanı sunmak için resmi konsol monitör ortağı olarak  güçlerimizi birleştirmekten memnuniyet duyuyoruz. Kendilerinin deneyimlerini daha da iyileştirmeyi umuyoruz ve ileride birlikte hangi başarılara imza atacağımız konusunda heyecanlıyız.”

Taraftarlar, en iyi FIFA 21 eğlencesini sunmak için Paris Saint-Germain Esports ve Philips monitörlerinin bir araya gelişini resmi PSG Esports Twitter, Instagram, Facebook ve Twitch kanallarından izleyebilirler.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.