Path of Exile Rekora Koşuyor Path of Exile Rekora Koşuyor
Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ve aksiyon RPG severlerin baş tacı olan Path of Exile, rekora koşuyor. Grinding Gear Games’in nimetlerinden biri olan Path of... Path of Exile Rekora Koşuyor

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ve aksiyon RPG severlerin baş tacı olan Path of Exile, rekora koşuyor.

Grinding Gear Games’in nimetlerinden biri olan Path of Exile, ücretsiz olmasının yanında tam 7 milyon aktif kullanıcıya ulaşmış durumda.

Geçtiğimiz yıl 14 Ağustos tarihinde de Tayvan’da piyasaya çıkmasıyla kullanıcı sayısının bir hayli arttığı söyleniyor. Oyunun ikinci ek paketi olan Forsaken Masters, kayıtları hiçbir şekilde etkilememiş. Aksine kayıtlı kullanıcı sayısı artmış.

Görünen o ki Path of Exile, aksiyon RPG konusunda başarılı adımlar atmaya devam ediyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.