Kategoriler

Path Of Exile’ın Yeni Eklenti Paketi Çok Yakında Geliyor

Path Of Exile’ın yeni eklenti paketi Forsaken Masters, çok yakında çıkışını gerçekleştirecek.

Dopdolu bir içerikle karşımıza çıkacak olan Path of Exile‘ın yeni ek paketi Forsaken Masters ile oyuncular yepyeni görevlerle birlikte geliştirilmiş crafting sistemine de sahip olacaklar. Kişisel evlerin de inşa edilebileceği bu ek paket, çok yakında oyuncuların beğenisine sunulacak.

7 Forsaken Master’ın yaşadıklarına tanıklık edecek olan oyuncular, onlara yardım edip etmeme seçeneğine de sahip olacaklar. Kendilerine yardım ettiğimiz takdirde, bizleri eğitmekten çekinmeyecekler. Yeni görevler ile birlikte bu ustalarla birlikte savaşma imkanına da sahip olacağız. Gelecek olan yeni yetenekler ve geliştirilmiş pasif yetenek ağacı ile oyuncular hiç olmadığı kadar güçlü ve yetenekli olacaklar.

İnşa edebileceğiniz ev sayesinde içerisini istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz, kendinize özel bir alanınız olacak ve ustaların evinize çağırabileceksiniz. Geliştirilmiş crafting yetenekleri ile çok daha güçlü eşyalar üretebilecek ve bunları boss savaşlarında kullanmak da mümkün olacak. Buraya tıklayarak tanıtlan ve tanıtılacak olan ustalara ve Path Of Exile: Forsaken Masters hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Path Of Exile’ın yeni ek paketi Forsaken Masters, 20 Ağustos 2014’te yayınlanacak.

Görüntülenmeler:
10
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri