PayPal Türkiye Hizmetlerini Durduruyor PayPal Türkiye Hizmetlerini Durduruyor
Bir çok kişinin online alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek amacı ile kullandığı PayPal Türkiye'deki faaliyetlerini durduracağını açıkladı. PayPal Türkiye Hizmetlerini Durduruyor

Bir çok kişinin online alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek amacı ile kullandığı PayPal Türkiye’deki faaliyetlerini durduracağını açıkladı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada yapılan lisans başvurusunun reddi nedeni ile böyle bir karar alındığı ifade edildi. Ayrıca gelecekte tekrar Türkiye’deki müşterilerine hizmet vermek için çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

6 Haziran tarihinden itibaren PayPal hesabı üzerinden para gönderme ve alma işlemleri artık yapılamayacak. Ancak bu tarihe kadar PayPal müşterileri hesaplarındaki paralarını Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilecekler.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler için PayPal bilgi sayfası oluşturulmuş. Ayrıca tüm müşteriler kayıtlı e-posta hesaplarına bir adet bilgilendirme mesajı gönderilmiş.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.