Perception’ın Başlangıç Videosu Yayınlandı Perception’ın Başlangıç Videosu Yayınlandı
The Deep End Games, geçtiğimiz aylarda çıkış tarihini duyurduğu FPS korku oyunu Perception için yeni video yayınladı Perception’ın Başlangıç Videosu Yayınlandı

The Deep End Games, geçtiğimiz aylarda çıkış tarihini duyurduğu FPS korku oyunu Perception için yeni video yayınladı.

Birçok korku oyunu gibi hayatta kalma temalı olan Perception, Cassie isimli görme yetisini kaybeden bir kadının hikayesini anlatıyor. Olay da bu ya, kör olmamıza rağmen hislerimiz oldukça kuvvetli ve görüş açımız da mavi-beyaz renklerin ilginç dünyasıyla buluşuyor. Amacımız, rüyalarımıza giren bir mekanın ardındaki gizemi çözmek.

Oyun, ne yazık ki PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için bir haftalığına ertelendi. Normalde oyun, konsollarda bugünden itibaren oynanabilinecekti. Konsollarda ertelenen oyun, PC için bugünden itibaren satın alınabiliniyor. Steam’den oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.

FPS Korku Oyunu Perception’ın Çıkış Tarihi Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.