Performans Canavarları Oyunseverleri Bekliyor Performans Canavarları Oyunseverleri Bekliyor
Dünya ile aynı anda Monster Notebook’un en yeni teknolojileri kullanıcılarla buluşmaya hazır. Performans Canavarları Oyunseverleri Bekliyor Performans Canavarları Oyunseverleri Bekliyor

Monster, teknoloji ve donanım harikası olan GTX 1050 ve GTX 1050Ti ekran kartlı oyun bilgisayarlarını satışa sundu.

Yenilenen Tasarımlarıyla Abra A5 ve Abra A7

Monster, tüm dünyadaki oyuncularla aynı anda aynı kalitede oyun oynama zevkini kullanıcılarına yaşatmak için Kaby lake kod adıyla çıkan 7. nesil Intel® Core™ i7 işlemcili, yüksek hızlı SSD depolama birimlerine ve GTX 1050 ve GTX 1050Ti grafik kartlarına sahip oyun bilgisayarlarını yüksek performans için en yeni tasarımla bir araya getirdi.

Son çıkan oyunları en yüksek detay seviyesinde oynarken, karanlıkta bile kendini belli eden beyaz aydınlatmalı klavyesi ve Full HD 1920×1080 piksel çözünürlükteki geniş açılı mat LED ekranı ile oyunun içinde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Performans canavarlarından biri olan ABRA A5 V10.1’in performans incelemelerine ve oyun testlerine buradan bakabilirsiniz.

Abra A5 ve Abra A7 modelleri yenilenen tasarımlarıyla bu adreste ve Monster mağazalarında oyun tutkunlarını bekliyor.

Monster Notebook, GTX 1050 ve GTX 1050Ti Modellerini Ürün Kataloguna EklediCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.