Kategoriler

Turkcell e-Futbol Milli Takımı’nın PES Kadrosu Belli Oluyor

(Haber Bülteni)

Turkcell’in ana sponsorluğunu yaptığı e-Futbol Milli Takımı’nın 2021 kadrosu seçiliyor. FIFA ve UEFA’nın düzenlediği turnuvalarda mücadele edecek Türkiye eMilli Takımlar’ın belli olacağı, Turkcell eMilli Takım seçmelerinde ilk büyük final PES oyununda yaşanacak. UEFA eEuro 2021 elemeleri ile FIFA eNations Cup elemelerinde Türkiye’yi temsil edecek kadroların belirleneceği PES Büyük Finali 29 Ocak’ta gerçekleştirilecek.

Toplamda 8 kişinin millileri temsil etmek için mücadele edeceği Turkcell eMilli Takımlar seçmelerinde maçlar en iyi 3 oyun üzerinden oynanacak. İkili eşleşmelerde iki galibiyet alan oyuncular, Türkiye’yi PES oyununda temsil etme hakkını da kazanacak. Büyük finalin maçları, TFF youtube ve TFF 1923 Twitch kanallarından yayınlanacak.

Turkcell e-Futbol Milli Takımı’na seçilecek oyuncular için ilk büyük sınav ise UEFA eEuro 2021 ön elemeleri olacak. Ay-yıldızlılar, 15 Mart’ta gerçekleştirilecek ön elemelerde birinci olarak turnuvaya doğrudan katılma hakkını elde etmek için mücadele edecekler. Turkcell eMilli Takımlar Seçmeleri’nde FIFA oyunu için yapılacak Büyük Final ise Şubat ayında oynanacak.

 

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber