Philips TV & Sound’a Dört Red Dot Ödülü Birden Verildi Philips TV & Sound’a Dört Red Dot Ödülü Birden Verildi
(Haber Bülteni) TP Vision, Amsterdam merkezli Avrupa Dizaynı takımı tarafından tasarlanan Philips TV & Sound ürünleriyle dört Red Dot Ödülü almaya hak kazandı. Ödül... Philips TV & Sound’a Dört Red Dot Ödülü Birden Verildi

(Haber Bülteni)

TP Vision, Amsterdam merkezli Avrupa Dizaynı takımı tarafından tasarlanan Philips TV & Sound ürünleriyle dört Red Dot Ödülü almaya hak kazandı.

Ödül alan ürünler; Philips OLED 806 Televizyon, Philips Performans serisi 8506 LED Televizyon, Philips Fidelio T1 gerçek kablosuz kulaklıklar ve Philips T8506 Aktif Gürültü Önleyicili gerçek kablosuz kulaklıklar olarak açıklandı. Bu ürünlere ek olarak, 16B1U3300, 24B1D5300 ve 34E1N7900 model monitörler de Red Dot Ürün Tasarım Ödülü almaya hak kazanan diğer Philips markalı modeller.

Red Dot Tasarım Yarışması; 60 yılı aşkın süredir ürün tasarımlarında  işlevsellik, kalite, ergonomi ve inovasyonu baz alırken,  son zamanlarda ürünlerin dayanıklılığı ve ekolojik uyumluluğunu da ödüllendiriyor. 2021’de dünya genelinde 5500’den fazla ürün, 50 Uluslararası profesyonel isim tarafından 9 farklı oturumla oylandı. 

 

OLED 806

2021 model OLED 806, geliştirilmiş görüntü kalitesine ve 4 taraflı Ambilight teknolojisine sahip.  TV’nin alt tarafındaki Ambilight aydınlatma TV masa üzerinde konumlandırılığında, istenirse kapatılabiliyor. Televizyonun, açık ve koyu renkli iki farklı TV ayağı seçeneği bulunuyor.

Ayrıca siyah renkte İskoç Muirhead derisinden üretilen uzaktan kumandası, kullanıcısına televizyonu yüksek kalite ile kontrol ettirdiği hissini veriyor.

 

 

8506 LED

Tüketicilerin gözdesi olma hedefiyle üretilen Performans Serisi, 2021 yılında ürün tasarımıyla bir adım daha öne çıkıyor. TP Vision, 3 taraflı Ambilight özelliğinin ekrandaki içeriği sorunsuz bir şekilde genişleten 3 taraflı kenarsız paneli de tanıtıyor.

 
Fidelio T1 Gerçek Kablosuz Kulaklık

Yeni Fidelio Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, geometrik bir tasarıma sahip. Metalik detayların incelik duygusu kattığı kulaklıkların üzerinde, markanın logosu fırçalanmış metal detaylı yüzey üzerinde yer alıyor.

 

 

T8506 Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

T8506 model kulaklıklar TP Vision Avrupa Dizayn prensipleri kullanılarak tasarlanmış. İç içe geçmiş dairesel dizayn, ürünün asıl amacı olan denge ve orantıyı yansıtıyor.

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.