Team Vitality ile Philips Ortaklığı FIFA için Geliyor Team Vitality ile Philips Ortaklığı FIFA için Geliyor
(Haber Bülteni) Global E-spor organizasyonu Team Vitality, Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD ile ortaklığını duyurdu. Philips Momentum ürünleri, rekabetçi konsol oyunları deneyimini güçlendirmek... Team Vitality ile Philips Ortaklığı FIFA için Geliyor

(Haber Bülteni)


Global E-spor organizasyonu Team Vitality, Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD ile ortaklığını duyurdu.

Philips Momentum ürünleri, rekabetçi konsol oyunları deneyimini güçlendirmek için özel olarak tasarlanmış ve Team Vitality’nin FIFA takımının oyunlarını bir üst düzeye taşımayı hedefliyor. Team Vitality FIFA takımı, aralarında Dylan “Dylo” Gozuacik ve Corentin “RocKy” Chevrey’nin de bulunduğu, sahnelerin en büyük ve en iyi yeteneklerini de içinde barındırıyor. Takımın koçluğunu, önceden, şampiyonluğu olan bir pro oyuncusu meşhur Team Vitality üyesi Brian “Brian” Savary yapacak. Ayrıca Fransız milli takımının şimdiki koçu da eşlik edecek. 2013’te kurulduğundan bu yana, Team Vitality, 40’ı aşkın oyuncusu ve en büyük yedi E-spor alanında yer alan takımlarıyla dünya çapında tanınan bir marka haline geldi. Philips monitörleri de, sektör lideri ortaklarından oluşan Team Vitality’nin büyüyen portföyüne katılıyor.

Team Vitality Başkanı & Eş Kurucusu Fabien “Neo” Devide şunları söyledi: “FIFA oyuncularımıza en yüksek rekabetçi ortamı yaratmak için Philips monitörleri ile işbirliği yaptığımız için gerçekten heyecanlıyız. En üst düzeyde oynayabilmek için takımımıza en iyi yüksek özelliklere sahip ekipmanı sağlayabilecek bir ortak ile çalışabilmek muhteşem. Team Vitality’nin FIFA ile uzun bir geçmişi var ve 2021’de yol alırken Philips monitörleri gibi bir ortağın yanımızda olması harika.”

Philips monitörleri için MMD Pazarlama & İş Yönetimi Direktörü Stefan Sommer ise şunları belirtti: “Konsol oyun performanslarını daha da ileriye taşımak için Team Vitality ile güçlerimizi birleştirdiğimizi açıklamaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. FIFA takım kadrosunun olağanüstü bir geçmişi var ve desteğimizle gelecekte daha da başarılı olmalarını sağlamak için kendileri ile birlikte çalışmak istiyoruz. Yalnızca Team Vitality FIFA oyuncularına ekipman sağlayarak değil, aynı zamanda V.Hive tesisine de Philips Momentum ürün yelpazemizden sunacağımız konsol oyunları için optimize edilmiş monitörlerimiz ile, gelişmiş bir eğitim ortamını garanti edebiliriz.”

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.