Philips Yeni Bir Monitör Modeli Piyasaya Çıkartıyor Philips Yeni Bir Monitör Modeli Piyasaya Çıkartıyor
Philips’in monitörlerdeki kapsamlı portföyüne katılan, video görüşmelerinin yeni standartlarını karşılayacak yeni bir model var: Philips 34E1C5600HE. MMD Monitörleri & Ekranları Avrupa Kıdemli Ürün Müdürü... Philips Yeni Bir Monitör Modeli Piyasaya Çıkartıyor

Philips’in monitörlerdeki kapsamlı portföyüne katılan, video görüşmelerinin yeni standartlarını karşılayacak yeni bir model var: Philips 34E1C5600HE.

MMD Monitörleri & Ekranları Avrupa Kıdemli Ürün Müdürü Carlos Sanchez şunu söyledi: “Philips 34E1C5600HE monitörü, ideal bir evden çalışma çözümü. Günümüz çalışanlarının bu yeni çalışma gerçekliğinde ihtiyaç duydukları görüntü kalitesi, işbirliği, güvenlik, bağlantı ya da rahatlık gibi gerekliliklerin hepsine sahip.”

Uzaktan çalışma üretkenliği için her şeyi sunan monitör ile tek elden bir çözüm

Philips 34E1C5600HE, fotoğrafçılık ve CAD-CAM gibi grafik odaklı alanlardan, muhasebe ve finans gibi rakam odaklı alanlara kadar bütün mesleklere yönelik özelliklere sahip. Bu monitör, 34 inç yüksek performanslı paneli, CrystalClear UltraWide QHD 3440 x 1440 çözünürlüğü ve Ultra Wide-Color teknolojisi ile,  sıradışı bir canlılıkta ve doyurucu bir görsel deneyim sağlıyor. 178°/178° geniş görüntüleme açılarının cömert 21:9 formatı ile birleşmesi, yan yana karşılaştırmalar, büyük hesap tabloları ve iş arkadaşları ile rahat bir işbirliği için geniş bir alana sahip, bu da daha fazla üretkenlik anlamına geliyor.

Philips 34E1C5600HE olağanüstü görsel performansının ötesinde, evden çalışan profesyonellerin odağını ve üretkenliklerini desteklemek için onlara rahat, akıllı özellikler sunuyor. Örneğin, video konferanslar uzaktan çalışmanın ana dayanağı ve bu monitör de kullanıcıların aradığı kaliteyi, güvenilirliği ve güvenliği sunuyor. Windows HelloTM sertifikalı dahili bir 5MP web kamerası yüksek kalitede görüntüler sunuyor. Gürültü giderici bir mikrofon ve 5 W entegre hoparlörler ise net bir iletişim ve optimal etkileşim sunuyor. İçinizin daha da rahat etmesi için ise, kameranın fiziksel anahtarı monitör kullanımda değilken kullanıcı gizliliğini koruyor.

Günümüz çalışma ortamında, nerede olursa olsun, esnek bağlantı olmazsa olmaz. İşte bu yüzden Philips 34E1C5600HE çoklu görev yürütenler için bir dizi rahat özellliğe de sahip. Örneğin, MultiView teknolojisi kullanıcıların eş zamanlı olarak birkaç cihaz ile çalışabilmesini sağlıyor, bir yandan da güç teminine sahip bir USB-C konektörü tek seferde hem yüksek hızlı veri iletimi hem de zamandan tasarruf ettiren şarj etme için kolay, tek kablolu bir çözüm de sunuyor.

Bütün bu özelliklere ek olarak, Philips 34E1C5600HE kullanıcılarının içleri, göz dostu LowBlue Modu ve FlickerFree teknolojisi sayesinde ve duruş dostu ayak yüksekliği ve eğme ayarı ile de, fiziksel rahatlıklarının önemsendiği konusunda rahat olabilir.

Fiyatlandırma ve piyasaya çıkış

Philips 34E1C5600HE modeli, Temmuz ayından itibaren 669 USD fiyatından satışa sunulacak.

 

Philips 34E1C5600HE hakkında daha fazla bilgi için resmi siteyi ziyaret edin.