Philips, Yeni 28 inçlik Monitörünü Duyurdu Philips, Yeni 28 inçlik Monitörünü Duyurdu
(Haber Bülteni) Philips’in yeni monitörü 288E2UAE (28″/71,1 cm), 4K çözünürlüğü, 10-bit IPS paneli, USB 3.2 SuperSpeed veri akışı ve ince, çekici tasarımı ile hem... Philips, Yeni 28 inçlik Monitörünü Duyurdu

(Haber Bülteni)

Philips’in yeni monitörü 288E2UAE (28″/71,1 cm), 4K çözünürlüğü, 10-bit IPS paneli, USB 3.2 SuperSpeed veri akışı ve ince, çekici tasarımı ile hem eğlence hem iş için performans vadediyor. Çok yüksek 4K çözünürlüğü ve 157 ppi’lik piksel yoğunluğu sayesinde, görüntü son derece keskin, bir yandan da 1.07 milyar renk, %119 sRGB kapsamı ve 2’nin altındaki DeltaE renk doğruluğu görüntülerin canlı ve doğal olmalarını sağlıyor.

Philips 288E2UAE sunduğun özellikler arasında:

-UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlük ve Ultra Wide renk gamı.

-28 inçlik monitör, karanlık alanlarda bile zengin ayrıntılar için IPS paneli ve SmartContrast teknolojisi.

-Görevler karmaşık olduğunda, MultiView teknolojisi ile bir kişisel bilgisayar veya bir dizüstü bilgisayar gibi iki cihazı Picture-in-Picture and Picture-by-Picture modlarında eş zamanlı olarak bağlama özelliği

-4 portlu bir USB 3.2 hub, bir USB upstream ve dört downstream portu

Monitörün hızlı şarjı destekleyen bir USB portu var ve USB-IF Battery Charging (BC1.2) standardını yerine getirerek kullanıcıların uyumlu akıllı telefonlarını şarj etmelerini sağlıyor. Daha fazla seçenek için ise, monitör ayrıca HDMI ve DisplayPort bağlantısı da sunuyor. Bütün portlar, monitörün arkasında yatay bir çizgiye yerleştirilmiş, kablo yönetim sistemi de çalışma alanının derli toplu tutulmasına yardımcı oluyor. Monitör menüsüne hızlıca erişmeyi sağlayan bir joystick olan EasySelect tuşu da özellikler arasında.

 
Tasarım

Philips 288E2UAE modeli, ultra dar çerçevesi, ince tasarımı, zarif ayağı ve geniş görüntüleme alanı ile tasarıma önem veren kullanıcılar için ideal bir tercih. Ayarlanabilir ayak, eğilebilir (-5/20°) ve 100 mm yükseklik ayar özelliği sayesinde optimal yüksekliğe konumlandırılabiliyor Gözleri yormayan Philips 288E2UAE monitörü, yansıma engelleyen bir ekrana, kâğıttan okur gibi bir okuma deneyimi için EasyRead moduna, Flicker-free teknolojisine ve daha rahat bir görüntüleme için LowBlue moduna sahip.

Philips’in bu monitörü, sürdürülebilirlik özellikleri ile de kendini gösteriyor. RoHS standartları ile uyumlu olan bu monitör, EnergyStar 8.0 ve TCO sertifikalı, kurşun ve cıva içermez ve % 100 geri dönüşümlü ambalaj kullanıyor. 

Philips 288E2UAE monitörü, Şubat ayında 398 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.