Kategoriler

Philips’ten Android’li Televizyon

Dünyanın ilk Android Ambilight TV’leriyle Philips, rakipleri arasında pazarda fark yaratırken kullanıcılara alışılmışın ötesine geçen bir TV izleme deneyimi sunuyor. Yeni modellerde, eşsiz Ambilight özelliği daha da gelişirken Android’li Philips TV’ler tüketicilere yüksek hız sağlıyor.

Smart TV’nin hayata geçirilmesinden bu yana, bu deneyim tüketiciler tarafından sürekli olarak telefonlar ve tabletler ile kıyaslanıyor. Android’li Philips TV’ler artık çok daha fazla (dört- sekiz)çekirdekli işlemciyi, bugün pazarda bulunan ve dünya çapında herkes tarafından kabul gören en yaygın işletim sistemlerinden biri olan Android ile buluşturuyor. Tüketicilerin hız ve içerik beklentisi bu büyük buluşmayla karşılanıyor.

Android ve Smart TV’nin avantajlarını biraraya getiren Philips TV’lerde kullanıcılar halihazırda geniş olan Philips Smart TV sunumunun yanı sıra Google Play Store üzerindeki olağanüstü Android uygulamalarına ve içeriklerine de erişebiliyorlar. Son derece hassas Android işletim sistemi, güçlü yonga setleri ve büyük ekranlar ile birlikte Philips TV’lerin tüketicilere oyun, online film izleme hizmetlerinden ilgili yerel kanal uygulamalarına kadar yeni bir deneyim sunmasına imkan verecek.

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber