PIXELS Filminin Türkçe Altyazılı İkinci Fragmanı PIXELS Filminin Türkçe Altyazılı İkinci Fragmanı
Ülkemizde, 21 Ağustos’ta vizyona girecek PIXELS filminin Türkçe altyazılı ikinci fragmanı yayımlandı. PIXELS Filminin Türkçe Altyazılı İkinci Fragmanı

Ülkemizde, 21 Ağustos’ta vizyona girecek PIXELS filminin Türkçe altyazılı ikinci fragmanı yayımlandı.

Bu sefer kötü adam PAC-MAN’in kendisi. Neden mi? Biz de bilmiyoruz ve bunun için 21 Ağustos tarihini beklememiz gerekecek. Hikayemiz 1980’li yıllarda oyun dünyasında rekor kıran bir grup çılgını bir araya getiriyor ve bu sefer “gerçek anlamda” dünyayı kurtarmak zorunda kalıyorlar. Space Invaders, Donkey Kong, Centipede ve Galaga’nın saldırılarını engellemek için savaşmak zorunda kalacak olan Sam Brenner, Ludlow Lamansoff, Eddie ve Will Cooper, atari salonlarındaki rekor oyunlarından daha fazlasını yapmak zorunda kalacaklar.

Başrollerini Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad ve Brian Cox’un üstlendiği filmi Chris Columbus yönetti. “Pixels” Patrick Jean’in bir kısa filmine dayanıyor. Senaryosunu Tim Herlihy ve Timothy Dowling’in, hikayesini Tim Herlihy’nin kaleme aldığı “Pixels”ın yapımcılığını Adam Sandler, Chris Columbus, Mark Radcliffe ve Allen Covert; yönetici yapımcılığını ise Barry Bernardi, Michael Barnathan, Jack Giarraputo, Steve Koren, Heather Parry, Patrick Jean, Benjamin Darras, Johnny Alves, Matias Boucard, Seth Gordon ve Ben Waisbren üstlendi.

Film, bilimkurgu, aksiyon ve komedi türünde vizyona girecek. Buyrun filmin yayımlanan ikinci fragmanı. İyi seyirler.

Fragtist Pixels_TR_ Afis_y_Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.