Plants Vs Zombies Heroes Mobil Platfomlar İçin Çıktı Plants Vs Zombies Heroes Mobil Platfomlar İçin Çıktı
Sevilen Plants Vs Zombies serisinin yeni kart oyunu Plants Vs Zombies Heroes, Android ve iOS için çıkışını gerçekleştirdi. Plants Vs Zombies Heroes Mobil Platfomlar İçin Çıktı

Plants Vs Zombies serisi genelde Tower Defense ve Thrid-person Shooter türleri olarak karşımıza çıktı. Ancak seri dün Collectible Card Game türündeki oyunu Plants Vs Zombies Heroes’i iOS ve Android için ücretsiz olarak çıkardı.

Oyuncular 400 seviye ve 200 adet toplanabilir kart ile tek kişilik oyun modunun keyfini çıkarabilecek. Ayrıca tek kişilik oyun modunda serinin 20 eski karakteri de mevcut. Yeni çıkan oyunda, arkadaşlarınızla yada başka oyuncularla kendi düzenlediğiniz destelerle oynayabileceğiniz, normal multiplayer ve dereceli multiplayer seçenekleri de mevcut.

Oyunun baş yapımıcısı Brian Lindley; “Plants Vs Zombies Heroes, bir kaç sene önce kendi aramızda oynadığımız kart oyunu olarak başladı. Daha sonradan çılgın strateji ve sırlarla dolu bir mobil oyununa dönüştü. Oyunun hayranlarının oynamaya başlaması için sabırsızlanıyorum.” açıklamalarını yaptı.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan bulabilirsiniz.

Qualcomm X50 ile Tanışın: Dünya’nın İlk 5G Modemi