PlayStation Plus Üyeleri İçin Mayıs Ayının Ücretsiz Oyunları PlayStation Plus Üyeleri İçin Mayıs Ayının Ücretsiz Oyunları
PlayStation Plus üyelerine özel olarak sunulan, 2020 yılı Mayıs ayının ücretsiz oyunları Cities: Skylines ve Farming Simulator 19 olarak duyuruldu.  PlayStation Plus Üyeleri İçin Mayıs Ayının Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus üyelerine özel olarak sunulan, 2020 yılı Mayıs ayının ücretsiz oyunları Cities: Skylines ve Farming Simulator 19 olarak duyuruldu. PS Plus üyeleri her ay farklı iki oyuna ücretsiz erişmenin yanı sıra, muhteşem özellikler ve avantajlarla benzersiz bir oyun deneyimi yaşıyorlar.

PlayStation Plus Mayıs Ayının Ücretsiz Oyunları

Farming Simulator 19

Kendi arazileri ve büyüme koşullarına sahip iki devasa Amerika ve Avrupa ortamında topraklarınızı geliştirirken modern bir çiftçinin hayatına dalın.

Hayvanlarınızı yetiştirmekten mahsullerinizi hasat edip satmaya kadar, başarılı bir çiftlik işletmenin zorluklarının üstesinden gelirken 300’den fazla özgün araç ve tarım makinesi üzerinde kontrol sahibi olun. İlham almak için diğer oyuncuların çiftliklerini çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz.

Cities: Skylines – PlayStation 4 Sürümü

Hayallerinizin şehrini oluşturun ve küçük topluluğunuzun havaalanları, gökdelenler ve binlerce vatandaşla dolu büyüleyici bir metropole dönüşmesini izleyin.

Şehrinizin belediye başkanı olarak oynayın ve ekonomi, sağlık hizmetleri, emniyet teşkilatı, eğitim ve çok daha fazlasını dengelemenin zorluklarıyla yüzleşin. Dumanla dolu bir sanayi devrimi mi getireceksiniz yoksa yenilenebilir enerjiyle güç sağlanan rahatlatıcı bir ütopya mı oluşturacaksınız?

PS Plus üyelerine şu avantajlar sunuluyor:

  • Her ay ücretsiz iki PS4 oyunu
  • Sadece PS Plus üyelerine özel indirimler
  • Çevrimiçi multiplayer oyun modu
  • Oyunu Paylaş (Share Play) özelliği
  • 10 GB’lik bulut depolama alanı

PlayStation Plus’a bu linkten üye olarak 14 günlük ücretsiz deneme fırsatından yararlanabilir; 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık üyelik seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz. 3 aylık ve 12 aylık PlayStation Plus kartlarını ise teknoloji marketlerinden temin edebilirsiniz.

Fragtist Oyun İncelemeleriBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.