PlayStation Plus’ın Haziran Ayının Oyunları Belli Oldu PlayStation Plus’ın Haziran Ayının Oyunları Belli Oldu
Resmi PlayStation Türkiye Twitter sayfası, PlayStation Plus'ın Haziran ayında öne çıkacak oyunlara dair bir görsel paylaştı. PlayStation Plus’ın Haziran Ayının Oyunları Belli Oldu

Resmi PlayStation Türkiye Twitter sayfası, geçtiğimiz günlerde PlayStation Plus’ın Haziran ayında öne çıkacak oyunlara dair bir görsel paylaştı.

Yayımlanan tweet, kısa süre sonra kaldırıldı ancak ne yazık ki görselin sızması engellenemedi. Yukarıdaki görsele bakılacak olursa Killing Floor 2 ve Life is Strange, Haziran ayının PSN oyunları arasında yer alacak. Bu iki oyun dışında, herhangi bir ipucuna sahip değiliz ve açıkçası, PlayStation’ın ne yapacağı belli olmaz. Kim bilir, belki farklı oyunlara merhaba deriz.

Killing Floor 2, 2016 yılında piyasaya çıkmış zombi shooter odaklı bir oyun. Life is Strange ise macera severlere hitap eden, hikayesiyle birçok oyuncuyu kalbinden vurmuş oyunlardan biri. 

 

Şimdilik yayımlanan bilgiler bu kadar. Haziran ayının tam listesi ortaya çıkınca, sizi bilgilendireceğiz.

Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.