Playstore’dan Yıl Sonu Özel İndirim Kampanyaları Playstore’dan Yıl Sonu Özel İndirim Kampanyaları
Türk Telekom Grubu’nun dijital oyun platformu Playstore, indirim seven oyunculara özel yepyeni bir kampanyanın duyurusunu yaptı. Playstore’dan Yıl Sonu Özel İndirim Kampanyaları

Türk Telekom Grubu’nun dijital oyun platformu Playstore, indirim seven oyunculara özel yepyeni bir kampanyanın duyurusunu yaptı.

2015’i geride bırakmamıza çok az kaldı ve bu durumdan nasibi alan yüzlerce oyun, indirim kampanyalarının yeni hedefi haline geldi. Playstore, Grand Theft Auto V de dahil olmak üzere son zamanlarda ses getirmiş birçok oyuna, yıl sonuna özel indirim yapmış durumda.

Kampanyaya dahil olan oyunlardan birkaçı ise şöyle; Grand Theft Auto V, Mount & Blade: Warband, Cities: Skylines, Arsenal of Democracy, Rage, Fallout New Vegas, Wolfenstein: The Old Blood, The Elder Scrolls IV: Oblivion – Goty Edition Deluxe, The Dig, Finding Nemo, Far Cry 4, Assassin’s Creed: Rogue.

Daha fazlasına ulaşmak ve diğer oyunların kampanya bilgisini almak istiyorsanız, aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

İndirim kampanyalarının kısa bir süre geçerli olduğunu hatırlatalım.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.