Kategoriler

Pokémon: Let’s Go Pikachu! ve Let’s Go Eevee!’de Eğitmenlerle Savaşın!

Pokémon: Let’s Go Pikachu! ve Let’s Go Eevee! Nintendo Switch oyunlarında hayranların usta eğitmenlere meydan okuyabilecekleri açıklandı.

Pokémon Company ve Nintendo bugün, merakla beklenen Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! Nintendo Switch oyunlarında hayranların Usta Eğitmenlere meydan okuyabileceklerini açıkladı.

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! oyunlarında, oyuncu Pokémon Ligi Şampiyonu olduktan sonra eğlence sona ermiyor. Şampiyon olduktan sonra, oyuncu belirli bir Pokémon türünü eğitmeye adanmış Usta Eğitmenlerle karşılaşacak. Buna göre, Kanto bölgesindeki her Pokémon türü için bir Usta Eğitmen olacak. Her Usta Eğitmen’in favori Pokémon’unun görüntüsü başlarının üstünde görüntülenecek. Bir Usta Eğitmen ile savaşmak, savaşta eşya kullanılamadığı için gerçek bir beceri ve güç testi olacak. Savaştan galip gelen oyuncular, Usta Eğitmen’in unvanını alabilecek. Unvanlar, Link Battle savaşları süresince gösterilebilecek.

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! 16 Kasım 2018’de Nintendo Switch için çıkıyor. Daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! ve Let’s Go, Eevee! İçin Yeni Bundle Çıkıyor!
Görüntülenmeler:
19
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Nintendo Switch · Oyun Haberleri