Post Apokaliptik MMO Pangaea ile Tanışın Post Apokaliptik MMO Pangaea ile Tanışın
Kıyamet sonrası bir dünyada yaşam mücadelesi vereceğimiz MMO severler için gelecek olan Pangaea, kesinleşti. İşte son detaylar. Post Apokaliptik MMO Pangaea ile Tanışın

Yakın zamanda Steam Greenlight alan ve kıyamet sonrası bir dünyada yaşam mücadelesi vereceğimiz MMO severler Pangaeaiçin yeni detaylar gün yüzüne çıktı.

Pangaea’da yapabilecek çok fazla şey var. Oyunda, istemeden de olsa rehine olabilir veya başı belaya girmiş bir arkadaşınızı kurtarabilirsiniz. Silahlarımızı, zırhlarımızı ve tabii ki yeteneklerimizi sürekli güçlendirmek zorunda kalacağımız oyun, her alacağımız aksiyonumuza dikkat etmemiz gerektiğini vurgulamayı da unutmuyor.

Oyunun en başında kendimizi bir esir olarak bulacağız. Kaçışımız oldukça zor olacak ve bir süre sonra kendimizi hayatta kalmaya çalışan başka bir grubun içerisinde bulacağız.

Pangaea, Unreal Engine 4 teknolojisiyle geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi henüz net olarak belli değil ancak verilen bilgilere göre 2016 yılının sonunda PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında bizlerle olacak. Diğer güzel haberimiz ise oyunun tamamen ücretsiz olacağı yönünde.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.