HyperX , Post Malone Online Fan Etkinliğini Duyurdu- HXCKED HyperX , Post Malone Online Fan Etkinliğini Duyurdu- HXCKED
Kingston Technology Company, Inc.'in oyun birimi HyperX, bugün Grammy ödüllü sanatçı ve HyperX oyun elçisi Post Malone'un HyperX Twitch kanalında hayranlarıyla bir akşam oyun... HyperX , Post Malone Online Fan Etkinliğini Duyurdu- HXCKED

Post Malone, HyperX Twitch Kanalı’nda “Samimi Oyun Oturumu” için 24 Temmuz’da hayranlarını bir araya getiriyor.

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun birimi HyperX, bugün Grammy ödüllü sanatçı ve HyperX oyun elçisi Post Malone’un HyperX Twitch kanalında hayranlarıyla bir akşam oyun oynayacağını duyurdu.

HXCKED adı verilen etkinlik, HyperX Kahramanları ve bir çok konuğun popüler oyunlar oynayarak hayranlarıyla bağlantı kurduğu bir dizi etkinlik akışından ilki. Post Malone’un, Twitch’te hayranlarıyla sohbet ederek etkileşime girerken Call of Duty: Warzone‘daki becerilerini göstereceği seri 24 Temmuz Cuma günü başlatacak.

HXCKED etkinliği, yıldızların hayranlarla rahat ve samimi bir ortamda etkileşime girebileceği bir platform sunarak HyperX’in toplulukları oyun aracılığıyla bağlama geleneğinin altını çiziyor. Etkinlik, oyun ve kültürün kesiştiği noktada yer alan hizmet ajansı, girişim ve IP stüdyosu Cut + Sew şirketi Zoned tarafından üretilecek.

HyperX pazarlama müdürü Dustin Illingworth “HyperX, Post Malone ile HXCKED serimizi başlattığı için çok heyecanlıyız,” dedi. “Post Malone’un rakipsiz küresel varlığı, samimi hayran etkileşimi ve oyun sevgisi onu en yeni programımızı başlatmak için ideal bir seçim haline getiriyor.”

Hayranları 24 Temmuz Cuma günü (EDT) 21: 00’de Post Malone ile HXCKED’i aşağıdaki linkten izleyebilirler.

www.twitch.tv/hyperxBurak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.