Yepyeni Bir Akıllı Telefon: POVA Yepyeni Bir Akıllı Telefon: POVA
(Haber Bülteni) TECHNO Mobile, yeni tasarımı POVA ürün serisini tanıttı. Öne çıkan özellikleri arasında geniş depolama alanı, kamera kalitesi ve uzun süreli pil ömrü... Yepyeni Bir Akıllı Telefon: POVA

(Haber Bülteni)

TECHNO Mobile, yeni tasarımı POVA ürün serisini tanıttı. Öne çıkan özellikleri arasında geniş depolama alanı, kamera kalitesi ve uzun süreli pil ömrü olan POVA, HyperEngine Oyun teknolojisine sahip.

 “POVA”nın Öne Çıkan Özellikleri:

POVA, 30 günlük bekleme süresi ve 8 gün kesintisiz müzik çalma imkanı sağlayan 6000 mAh’lik bir pil kapasitesi ile donatılmış. Pili, 18W çift IC flaş şarj cihazıyla destekleniyor ve bu sayede şarj verimliliği %20 artıyor.

Yüksek performanslı deneyim vadeden POVA’nın HyperEngine Oyun Teknolojisine sahip 128 GB + 6 GB donanımı dinamik bir performans ve uzun oyun süresi sağlıyor. Helio G80 Oyun İşlemcisi, yüksek yoğunluklu oyunlarda oyun moduna geçerek akıllı kaynak yönetimi ve gelişmiş güç yönetimi sağlıyor.

Cihaz, 13 megapiksel odak uzaklığına sahip arka kamera ve 8 megapiksel AI selfie ön kameraya sahip. Cihazın gelişmiş kameraları, profesyonel kalitede fotoğraflar çekme şansı sunuyor.

Android  10 işletim sisteminin özelleştirilmiş bir sürümü olan HiOS üzerinde çalışan telefon, tarzınıza uygun şekilde özelleştirme imkanı da sunuyor. İşletim sistemi ayrıca, kullanıcıların belleği boşaltmasına, uygulamaları dondurmasına, uygulamalara veri erişimini sınırlandırmasına ve daha fazlasına olanak tanıyan yardımcı uygulamalarla birlikte geliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.