Beklenen Yarış Oyunu Project CARS Ertelendi Beklenen Yarış Oyunu Project CARS Ertelendi
Bu aralar sık sık yarış oyunlarından haberler alıyoruz ve genelde bunlar ertelenme haberleri oluyor. Onlardan biri de Project CARS. Slightly Mad Studios ve Bandai... Beklenen Yarış Oyunu Project CARS Ertelendi

Bu aralar sık sık yarış oyunlarından haberler alıyoruz ve genelde bunlar ertelenme haberleri oluyor. Onlardan biri de Project CARS.

Slightly Mad Studios ve Bandai Namco Games 17 Ekim itibariyle Project CARS’ın PS4, Xbox One ve PC sürümünü Kuzey Amerika’da 17 Mart 2015 tarihine, Avrupa ve Avustralasya çıkışını ise 20 Mart 2015’e erteledi.

Project CARS yapımcıları oyunun yeni nesil platformlara hazır olmadığını ve en iyi haliyle piyasaya çıkartmak istediklerini açıkladı. Yarış deneyimini daha gerçekçi sunmak isteyen Project CARS, bugüne kadarki en iddialı yarış pistleriyle ön plana çıkmak istiyor. Özellikle kocaman yarış pistlerinin yanında, uzun soluklu yarış deneyimini yaşamamızı amaç edinmiş durumda. Hava şartları ve gün batışı bile Project CARS’ın öne çıkan özelliklerinden biri olacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.