Project CARS Ne Kadar Gerçekçi? Project CARS Ne Kadar Gerçekçi?
Slightly Mad Stuidos isimli bağımsız firmanın geliştirdiği gerçekçi yarış oyunu Project CARS, gerçek hayatla karşılaştırıldı. Yarış oyunlarını seven insanların geliştirdiği Project CARS, gerçekçiliğiyle ön... Project CARS Ne Kadar Gerçekçi?

Slightly Mad Stuidos isimli bağımsız firmanın geliştirdiği gerçekçi yarış oyunu Project CARS, gerçek hayatla karşılaştırıldı.

Yarış oyunlarını seven insanların geliştirdiği Project CARS, gerçekçiliğiyle ön plana çıkarken görmeye alıştığımız PC ve konsol grafikleri karşılaştırılması dışında bir video ile karşı karşıyayız. Bu sefer bir oyunun, gerçek hayatla karşılaştırılmasına tanıklık ediyoruz.

ADRIANF1esp isimli bir YouTube kullanıcısı, Project CARS içerisinde yer alan araçlardan gerçek olanlarına binerek, oyun içerisinde yer alan pistlerden birinde bu araçlarla bir tur atmış. Oyunu ve gerçek hayatı karşılaştıran bu videolarda oyunun gerçeğe ne kadar yakın olduğunu görmek mümkün. Özellikle araç tasarımlarıyla dikkat çeken oyunun gerçek hayatla karşılaştırılmasını aşağıdan izleyebilirsiniz. ADRIANF1esp kanalına girerek diğer araçlarla olan karşılaştırmalarını da izleyebilirsiniz.

Project CARS, PlayStation 4, Xbox One, Wii U ve PC için çıkışını 17 Mart 2015‘de gerçekleştirecek.