PS4’te Yakuza Zero Bir Başka PS4’te Yakuza Zero Bir Başka
2005 yılından günümüze kadar GTA ile defalarca kıyaslanan Yakuza serisi, son oyunu Yakuza Zero’yla karşımzıda. Ryū ga Gotoku 0 veya Yakuza 0 olarak da... PS4’te Yakuza Zero Bir Başka

2005 yılından günümüze kadar GTA ile defalarca kıyaslanan Yakuza serisi, son oyunu Yakuza Zero’yla karşımzıda.

Ryū ga Gotoku 0 veya Yakuza 0 olarak da bilinen oyun, PS4, PS3 platformlarında çıkış yapacak. Aksiyon ve macera türüne odaklanacak olan oyunumuz, bol şiddet içeren öğelere sahip olacağı için +18 yaş kitlesine hitap ediyor.

Yakuza Zero, seriye bağlantılı olarak ilerleyen bir hikayeye sahip olacak. Tokyo’nun karanlık arka sokaklarına girecek ve adaleti yerine getirmeye çalışacağız. Bu sırada yeri gelecek sokak dövüşlerine katılacağız, yeri gelecek daha çok para kazanmak için dans pistine çıkacağız. Kısacası Yakuza Zero, geçmiş serilerde yer alan tüm çılgın içeriklere yer verecek ve hatta daha fazlasını sunacak.

İşte oyunun yayımlanan PS4 versiyonuna ait demosundan, 1080p/60fps kalitedeki videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.