PSN Aktif Kullanıcı Sayısı 103 Milyona Ulaştı! PSN Aktif Kullanıcı Sayısı 103 Milyona Ulaştı!
Sony, yaptığı açıklamayla PlayStation Network’ün (PSN) Aralık 2019 aylık aktif kullanıcı sayısının 103 milyona ulaştığını açıkladı. PSN Aktif Kullanıcı Sayısı 103 Milyona Ulaştı!

Sony, yaptığı açıklamayla PlayStation Network’ün (PSN) Aralık 2019 aylık aktif kullanıcı sayısının 103 milyona ulaştığını açıkladı. Ayrıca PlayStation 4 konsol satışları da dünya çapında 106 milyon adedi geçmiş durunmda. Öte yandan PS4 oyunlarının 31 Aralık 2019 itibarıyla 1.15 milyarlık satışa ulaştığı duyuruldu.

SIE Başkan ve CEO’su Jim Ryan, “Milyonlarca PlayStation hayranının, eğlence deneyimleri için PS4’ü seçtiğini görmekten dolayı çok mutluyum. Bu başarı, 1994’ten beri hayranlarımızın ve iş ortaklarımızın destekleri sayesinde gerçekleşebildi ve bunun için herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Biz sürekli olarak PlayStation VR gibi yenilikçi ürünler ortaya çıkarıyoruz, ki bu arada PlayStation VR satışları da 5 milyon satış adedine ulaştı*4. PlayStation ekosistemine ekleyeceğimiz, çok daha fazla yeni eğlence deneyimi bulunuyor ve bunları hayranlarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasını yaptı.

PlayStation 5’in Geriye Dönük Uyumluluk Seçenekleri Çok Gelişmiş Olabilir!