Kategoriler

Pubg Global Invitational.S Bu Hafta Başlıyor

(Haber Bülteni)

KRAFTON, Inc. dünyanın en iyi PUBG E-Spor takımlarının 3.5 milyon Amerikan Doları tutarındaki ödül havuzu için karşı karşıya geldiği küresel, LAN/Çevrimdışı hibrit bir etkinlik olan PGI.S’i (PUBG Global Invitational.S ) başlatıyor.

Etkinlik 8 Şubat – 28 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek haftalık karşılaşmalarda sekiz farklı bölgeden 32 takım katılacak ve yarışma ilerledikçe para ödülü artacak.Turnuva ana olarak Güney Kore’nin Incheon kentindeki Studio Paradise’ta çevrimdışı olarak yapılacak. Ancak mevcut COVID-19 durumu nedeniyle Japonya, Çin ve Çin Taipei’den takımlar kendi bölgelerinden çevrimiçi olarak yarışacaklar.

5-7 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Derece Karar maçlarına göre, en yüksek dereceli 16 takım, Haftalık Büyük Finaller’de yer almak için 8 Şubat’ta Haftalık Hayatta Kalma maçlarına başlayacak. Bir takım Haftalık Hayatta Kalma maçını kazandığında, Haftalık Büyük Finaller’e direkt olarak yükselecek – Derece Karar maçlarında bir sonraki en yüksek sıradaki takım da onların yerini alacak. Haftalık Finaller’de birinci sırada yer alan dört takım, ödül havuzundan paylarını alacak. Bu süreç, ek bir PUBG E-Spor turnuvası için arada bir haftalık bir ara ile sekiz hafta boyunca devam edecek.

Her haftalık etkinlikte sunulan para ödülünün payı, turnuva ilerledikçe artıyor olacak ve etkinliğin sonunda en çok kazancı sağlayan takım şampiyon olacak. PGI.S formatı ve tüm kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

PGI.S programı:
  • Hafta 1 – Haftalık Hayatta Kalma Maçları: 8 Şubat Pazartesi, 9 Şubat Salı ve 10 Şubat Çarşamba, 13:00’da başlayacak.
  • Açılış haftasından sonra, haftalık Hayatta Kalma Maçları Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13:00’dan itibaren yapılacaktır.
  • Haftalık Final Maçları: Etkinlik boyunca her Cumartesi ve Pazar 13:00’dan itibaren gerçekleştirilecektir.
  • Hayatta Kalma Turnuvası: 5-7 Mart, PGI.S. içinde özel bir turnuva.

 

Tüm maçlar dünya çapında çeşitli platformlarda İngilizce, Rusça, Türkçe, Korece ve Vietnamca dahil olmak üzere 17 dilde yayınlanacak. Yayına ek olarak, oyun severler Haftalık Final ön şovlarının ve PUBG E-spor ek içeriklerinin de keyfini çıkarabilirler. Çeşitli dillerdeki yayın bağlantılarının listesini aşağıdaki gibidir:buradan

 

KRAFTON, Inc. PGI.S kazananını tahmin ettiği bir etkinlik olan Pick’Em Challenge’ı düzenleyecek. Oyunseverler oyun içi E-spor sekmesini ziyaret ederek ücretsiz oylama kuponları kazanabilirler ve PGI.S öğeleri satın alabilirler. KRAFTON, Inc.’in PUBG espor oyuncularını ödüllendirme taahhüdünü yansıtarak, 3,5 milyon Amerikan doları tutarındaki ödül havuzu, Pick’Em Challenge’dan elde edilen tüm gelirin %30’u ile desteklenecek.

KRAFTON, Inc. hem oyuncuların hem de personelin güvenliğine en yüksek önceliği vererek hem Kore hükümeti hem de yerel hükümet tarafından belirlenen COVID-19 önlemlerine uyacak. Ayrıca önleme, teşhis ve tedaviye odaklanarak güçlendirilmiş üç aşamalı güvenlik süreci uygulanacak.

 

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber