PUBG: NEW STATE’e Ön Kayıt Yaptıran Kişi Sayısı Rekor Kırıyor PUBG: NEW STATE’e Ön Kayıt Yaptıran Kişi Sayısı Rekor Kırıyor
(Haber Bülteni) Geçen hafta, KRAFTON, Inc. en yeni battle royale oyunu olan PUBG: NEW STATE’i duyumuştu. Bugün itibariyle oyun, bir hafta içinde Google Play’de... PUBG: NEW STATE’e Ön Kayıt Yaptıran Kişi Sayısı Rekor Kırıyor

(Haber Bülteni)

Geçen hafta, KRAFTON, Inc. en yeni battle royale oyunu olan PUBG: NEW STATE’i duyumuştu. Bugün itibariyle oyun, bir hafta içinde Google Play’de beş milyondan fazla ön kayıt almış durumda.

Mücadeleye katılmak isteyenler, özel bir araç görünümü ve oyunla ilgili en son bilgilere erişmek için bugün Google Play  ‘den ön kayıt olabilirler. App Store ön siparişleri ise daha sonraki bir tarihte açıklanacak. Yıl içerisinde daha sonra alfa testleri de gerçekleşecek.

Türünün öncüleri ve PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG)’nin yaratıcıları olan PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak sunulacak.

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.