PUBG PCS4 Avrupa Büyük Finalleri 12 Haziran’da Başlıyor PUBG PCS4 Avrupa Büyük Finalleri 12 Haziran’da Başlıyor
(Haber Bülteni) PUBG PCS4 Büyük Finalleri, 10-27 Haziran tarihleri arasında dört bölgede gerçekleşecek. Her bölgeden (Avrupa, Amerika, Asya ve Asya Pasifik) on altı takım,... PUBG PCS4 Avrupa Büyük Finalleri 12 Haziran’da Başlıyor

(Haber Bülteni)

PUBG PCS4 Büyük Finalleri, 10-27 Haziran tarihleri arasında dört bölgede gerçekleşecek. Her bölgeden (Avrupa, Amerika, Asya ve Asya Pasifik) on altı takım, 1 milyon Amerikan doları tutarından paylarını almak için mücadele edecek.

Ödül Havuzu Detayları

Bu bölgesel turnuvalar için toplam birleştirilmiş ödül havuzu, PCS3’ün 800.000$’lık toplam ödül havuzuna göre bir artışla 1.000.000$ olarak belirlenmiş. Her bölgesel turnuvanın ödül havuzu 250.000$ olacak. PCS4 Pick’Em Challenge gelirinin yüzde 30’u genel ödül havuzuna eklenecek. Ödül havuzu hakkında daha fazla bilgi için resmi PUBG Esports haber sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Pick’em Challenge Detayları

Pick’Em Challenge, PCS4 için geri döndü ve oyun severlere her bölgesel turnuva sırasında sonuçları doğru tahmin ederek elde edebilecekleri oyun içi ödüller kazanma fırsatı veriyor.

 

  • PCS4 Pick’Em Challenge iki farklı oyun içi etkinlikten oluşur: “Kazananı Seç” ve “Takım Karşılaşması”
  • Önceki Pick’Em Challenge’lara benzer şekilde, oyun severlerin en olası olduğunu düşündükleri sonuca “oy vermek” için oylama kuponlarına ihtiyacı var. Oy kuponları, tematik PCS4 öğeleri satın alınarak veya PCS4 yayını sırasında gözükecek “kodlar” kullanılarak elde edilebilir.
  • Oy veren ve maçların sonucunu doğru tahmin eden oyuncular, ek oyun içi öğeler için kullanılabilecek Esports Puanları (EP) kazanacaklar. “Kazananı Seç” etkinliğinde, katılımcılar bölge başına 7 defaya kadar oy kullanabilir ve doğru seçim başına 100,000 EP kazanacaklar.
  • Resmi PUBG Twitch kanalında izleyicilerin en çok Tavuk Yemeklerini hangi takımın kazanacağını tahmin etmelerini sağlayan bonus bir “Tavuk Mücadelesi” etkinliği düzenlenecek.
  • Yukarıda da belirtildiği gibi, Pick’Em Challenge satışlarından elde edilen gelirin %30’u PCS4 ödül havuzuna eklenecek.

 

PCS4 Avrupa Büyük Finalleri – Bilmeniz Gereken Her Şey

Program

  • 12 – 13 Haziran, 19:00’dan itibaren
  • 19 – 20 Haziran, 19:00’dan itibaren
  • 26 – 27 Haziran, 19:00’dan itibaren

 

Yayın

PUBG hayranları aşağıdaki kanallardan tüm aksiyonu takip edebilecekler:

İngilizce

 

Rusça

Türkçe

Yetenekler

Sunuculardan, yorumculardan ve analistlerden oluşan uzman bir ekip, turnuvanın her adımında izleyenlere rehberlik etmek için hazır olacak:

İngilizce

Rusça

Türkçe

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.