PureVPN 87 Ülkede 450’den Fazla Sunucuya Ulaştı PureVPN 87 Ülkede 450’den Fazla Sunucuya Ulaştı
VPN servislerinde kullanıcı deneyimini etkileyen en önemli faktörlerden biri olan sunucu ve lokasyon zenginliğine yatırım yapan PureVPN, ağını 87 ülkede 450’nin üzerinde yeni sunuyla... PureVPN 87 Ülkede 450’den Fazla Sunucuya Ulaştı

VPN servislerinde kullanıcı deneyimini etkileyen en önemli faktörlerden biri olan sunucu ve lokasyon zenginliğine yatırım yapan PureVPN, ağını 87 ülkede 450’nin üzerinde yeni sunuyla genişletti.

Bireysel VPN kullanımıyla yola çıkan PureVPN, işletmeler için ve aynı kalitede hizmet sunuyor. PureVPN, 87 ülkeden 77 binin üzerinde yeni IP adresi havuzu sayesinde tüm işletmelere ayrılmış IP servisi sunarak, fikri mülkiyetlerin ve diğer kritik iş verilerinin tam koruması için veritabanlarına erişimi kısıtlayabileceklerini belirtiyor. Genişlemeye devam eden VPN ağı ise sık seyahat eden ve yurtdışına çıktığında kendi ülkesindeki web sayfalarına alıştığı arayüz üzerinden erişmek isteyen profesyoneller için ideal olarak görülüyor.

GZ Systems tarafından Kasım 2006’da temelleri atılan PureVPN, 2007 yılından itibaren dünya çapında hem kamusal hem de bireysel VPN hizmeti sağlamaktadır. 2014 itibariyle 45 ülkede toplamda 300’den fazla sunucusu ve dünya çapında 1 milyondan fazla müşterisi vardır.

PureVPN kullanıcılarına Windows’un dışında, Mac, Linux, iOS, Android, BlackBerry, Boxee BOX, DD-WRT Router, HP WebOS gibi platformlarda da destek sunmaktadır. Böylece her bir kullanıcı için tek bir PureVPN hesabı, bütün cihazları koruma altına alabilmeye ve özgürleştirmeye olanak vermektedir.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.