Puzzle & Dragons, Super Mario Bros. İle Bir Araya Gelirse Puzzle & Dragons, Super Mario Bros. İle Bir Araya Gelirse
Mobil platformların vazgeçilmez bulmaca oyunlarından biri olan Puzzle & Dragons, Mario dünyası ile bir araya gelince ortaya oldukça ilginç bir içerik çıkıyor. Mario’nun ne... Puzzle & Dragons, Super Mario Bros. İle Bir Araya Gelirse

Mobil platformların vazgeçilmez bulmaca oyunlarından biri olan Puzzle & Dragons, Mario dünyası ile bir araya gelince ortaya oldukça ilginç bir içerik çıkıyor.

Mario’nun ne kadar popüler bir karakter olduğunu hepimiz biliyoruz. Yıllardır, yüzlerce oyunu çıktı ve farklı versiyonları dövüş oyunlarına kadar sıçradı. Özellikle karting severler için yarış oyunlarına bile dadandığını gördük. Durum böyle olunca, Mario’nun ölümsüzlüğü kesinleşti. Şimdi ise Puzzle & Dragons dünyasına adım atan Mario, Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition ismi ile bizi baş başa bırakıyor.

Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition, bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak ve strateji, RPG, bulmaca öğelerine yer verecek. Oyunun, Nintendo 3DS platformlarında çıkışı kesinleşmiş durumda. Yapımcı ve yayıncısı ise Nintendo‘nun kendisi. Oyun, Japonya’nın popülerleşmiş isimlerinden biri olmayı başardı. Avrupa ve Amerika’da ne kadar tutulur bilinmez ancak söz konusu Mario olunca, işin rengi değişebiliyor.

İşte oyunun yayımlanan son videolarından biri. İyi seyirler.

Not: Video, Japonca olduğu için anlamakta zorluk çekebilirsiniz 🙂Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.