Qualcomm, Çinli Telefon Markası Gionee İle Lisans Anlaşması Yaptı Qualcomm, Çinli Telefon Markası Gionee İle Lisans Anlaşması Yaptı
Qualcomm Incorporated, Gionee Communication Equipment şirketi ile yeni bir “3G ve 4G Çin Patent Lisans Anlaşması” yaptığını duyurdu. Qualcomm, Çinli Telefon Markası Gionee İle Lisans Anlaşması Yaptı

Qualcomm Incorporated, Gionee Communication Equipment şirketi ile yeni bir “3G ve 4G Çin Patent Lisans Anlaşması” yaptığını duyurdu. 

Anlaşma kapsamında Qualcomm, Gionee şirketine Çin’de kullanılmak üzere 3G WCDMA, CDMA2000 ve 4G LTE (“3-mod” GSM, TD-SCDMA ve LTE-TDD dahil) destekli cihazlar geliştirme, üretme ve satışı için “patent kiralama ücreti” karşılığında patent lisansı verdi. Gionee’nin yapacağı ödemeler Qualcomm’un Çin Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu’na (NDRC) sunduğu planın şartlarına göre yapılacak.

Monster Notebook, Yeni Yılı Oyun Oynayarak Karşılamaya ÇağırıyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.