Rainbow Six Extraction, Oyun İçi Menüler Ve Alt Yazılar İçin Tam Türkçe Dil Desteği İle Geldi Rainbow Six Extraction, Oyun İçi Menüler Ve Alt Yazılar İçin Tam Türkçe Dil Desteği İle Geldi
(Haber Bülteni) Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ın Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic... Rainbow Six Extraction, Oyun İçi Menüler Ve Alt Yazılar İçin Tam Türkçe Dil Desteği İle Geldi

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ın Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da; tam çapraz platform oynama, çapraz kaydetme ve çapraz ilerleme ile çıktığını duyurdu. Oyun, Xbox Game Pass ile de ilk günden erişilebilir olacak.

Bükreş, Bordeaux ve Saguenay’daki ortak Ubisoft stüdyoları tarafından destek ile Ubisoft Montreal öncülüğünde geliştirilen Rainbow Six Extraction; Rainbow Six evreninden özenle seçilen operatörlerin öldürücü, mutasyona uğrayan uzaylı tehdidiyle yüzleşip, kontrol altına alınarak ortadan kaldırmaya çalıştıkları üç oyuncuya kadar taktiksel çevrim içi bir koop PVE deneyimi.

Hem Rainbow Six Siege oyuncuları hem de yeni bir PVE koop oyun arayanlar, Rainbow Six Extraction’da Arkealar olarak bilinen, ne olduğu belirsiz bir uzaylı tehdidiyle karşılaşacaklar. Bu uzaylı parazit, ABD genelinde dört bölgede yer alan sınırlama bölgelerine hâkimdir ve duvarların içinde gelişen dengesiz bir ekosistem yaratmıştır.

Ücretsiz çıkış sonrası içerik, detaylı bir ekipman ve yetenek ilerleme sistemi, dört ayarlanabilir zorluk seviyesi, 90’dan fazla silah ve cihaz, 12 dinamik harita, 13 görev türü, öngörülemeyen düşman mutasyonları ve daha fazlasını içeren Standart Sürüm; şu anda 39,99 € karşılığında satın alınabilir.  Rainbow Six Extraction’da oyuncuları daha fazla içerik bekliyor: bolca ücretsiz ve oyunun kurallarını değiştiren çıkış sonrası içeriğin yanı sıra çıkışta erişilebilir olan gelişen bir oyun sonu modu bunlardan bir tanesi. Standart Sürüm ile gelen her şeyin yanı sıra üç ilave paketi içeren Deluxe Sürüm, 49,99 € karşılığında satın alınabilir.

Tüm oyunculara sorunsuz bir başlangıç sağlamak için Rainbow Six Extraction’ın Buddy Pass programı, çıkışından kısa bir süre sonrasına kadar ertelendi. Bu hizmet, oyun sahiplerine iki arkadaşlarını herhangi bir platformdan (oyuna sahip olmasalar bile) 14 güne kadar çevrim içi koop oyuna davet etme fırsatı verecek.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.