Rainbow Six Siege PC Kapalı Alfa Yolda Rainbow Six Siege PC Kapalı Alfa Yolda
Ubisoft’un Rainbow Six Siege bekleyenlere güzel bir haberi var. Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in kapalı alfası, PC platformlarında... Rainbow Six Siege PC Kapalı Alfa Yolda

Ubisoft’un Rainbow Six Siege bekleyenlere güzel bir haberi var. Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in kapalı alfası, PC platformlarında 7 Nisan tarihinde bizlerle olacak.

Kapalı alfa süreci 13 Nisan tarihine kadar devam edecek. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyun, AnvilNext ve Realblast Destruction teknolojilerini bir araya getirecek. Özellikle FPS türünü seviyor ve bulunduğunuz tarafın görevlerini başarıyla yerine getirmeyi amaçlıyorsanız, eh bir de Tom Clancy oyunlarını seviyorsanız söyleyecek fazla bir şey yok; Rainbow Six Siege’i mutlaka deneyeceksiniz.

Oyunun kapalı alfası sonrası Ubisoft, tüm geri bildirimleri değerlendireceğini ve oyun içi online tarafta var olan sorunlarla da ilgileneceğinin altını çizdi. Ayrıca firma, Rainbow Six Siege’in kapalı alfasının, oyunun çok küçük bir bölümünü kapsayacağını da ekledi.

Kapalı alfaya katılmak için tıklayın.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.