Rainbow Six Siege’in Kapalı Alfa Görüntüleri Geldi Rainbow Six Siege’in Kapalı Alfa Görüntüleri Geldi
PC platformları için kapalı beta sürecine giren Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yepyeni oyun içi görüntüleriyle karşımızda. Ubisoft‘un beklenen FPS oyunu Rainbow Six Siege,... Rainbow Six Siege’in Kapalı Alfa Görüntüleri Geldi

PC platformları için kapalı beta sürecine giren Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yepyeni oyun içi görüntüleriyle karşımızda.

Ubisoft‘un beklenen FPS oyunu Rainbow Six Siege, kapalı alfasında bile yüzlerce oyuncuyu kendisine bağlamayı başardı. 7 Nisan tarihinden itibaren oyuna giriş yapabilen şanslı oyuncular, Rainbow Six Siege’in dünyasında maceradan maceraya atıldılar. Her ne kadar oyunun sadece küçük bir bölümü deneyimlenebilse bile, savun veya saldır politikasını tekrarlama konusunda hiçkimse şikayetçi olmadı.

Aşağıdaki video, Rainbow Six Siege’in iki haritasını gösteriyor. Biri House, diğeriyse Plane.

House, oldukça geniş bir harita ve belirli bölgelerde (kapı, pencere vb.) kilit noktalarda taktik belirleyebiliyorsunuz. Plane ise daha saldırgan olmak zorunda olduğumuz bir harita.

Aşağıdaki diğer videoda ise oyunun yok edilebilir mekanlarını inceleyebiliyoruz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.