Rainbow Six: Siege’in Oyun İçi Görüntüleri Sızdı! Rainbow Six: Siege’in Oyun İçi Görüntüleri Sızdı!
Geçtiğimiz haftalarda kapalı alfası duyurulan taktiksel FPS oyunumuz Rainbow Six: Siege’in oynanış görüntüleri sızdı. Hem hikaye, hem de çoklu oyuncu moduna odaklanan Rainbow Six:... Rainbow Six: Siege’in Oyun İçi Görüntüleri Sızdı!

Geçtiğimiz haftalarda kapalı alfası duyurulan taktiksel FPS oyunumuz Rainbow Six: Siege’in oynanış görüntüleri sızdı.

Hem hikaye, hem de çoklu oyuncu moduna odaklanan Rainbow Six: Siege, AnvilNext ve Realblast Destruction teknolojisini bir arada kullanacak. Oyunun dağıtımcılığı Ubisoft tarafından gerçekleşecek ve seri Tom Clancy’s Rainbow Six’e bağlı olarak devam edecek.

Oyunun alfa testi sadece PC platformlarını kapsıyor. Bunun yanında yayımlanan video, sadece multiplayer moduyla alakası birkaç detayı gözler önüne seriyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.