Rainbow Six Siege’in PC İçin Kapalı Alfası Duyuruldu Rainbow Six Siege’in PC İçin Kapalı Alfası Duyuruldu
Bu yıl içerisinde piyasaya çıkması beklenen taktiksel FPS oyunumuz Rainbow Six Siege, kapalı alfa dönemine giriş yapıyor. Hem hikaye moduna, hem de multiplayer tarafa... Rainbow Six Siege’in PC İçin Kapalı Alfası Duyuruldu

Bu yıl içerisinde piyasaya çıkması beklenen taktiksel FPS oyunumuz Rainbow Six Siege, kapalı alfa dönemine giriş yapıyor.

Hem hikaye moduna, hem de multiplayer tarafa odaklanacak olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmekte. Oyun, AnvilNext ve Realblast Destruction teknolojisini bir arada kullanacak. Oyunun dağıtımcılığı Ubisoft tarafından gerçekleşecek ve seri Tom Clancy’s Rainbow Six’e bağlı olarak devam edecek.

Rainbow Six Siege’in kapalı alfa sürecine buradan  katılabilirsiniz. Ayrıca UPlay hesabına ihtiyacınız var. Alfa testinin sadece PC platformlarında olacağının bilgisini veren Ubisoft, Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinin bu şansa erişebileceğinin altını çizdi. Ayrıca oyunun sadece multiplayer tarafını deneyimleyebileceğiz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.