Razer Blizzcon’da Yeni Ürünlerini Tanıttı Razer Blizzcon’da Yeni Ürünlerini Tanıttı
Razer Blizzcon'da yeni ürünlerini tanıttı. MOBA ve MMO oyun tutkunları için yeni bir oyuncu faresi ve mini klavyesini beğeniye sundu. Razer Blizzcon’da Yeni Ürünlerini Tanıttı

Razer California’daki Blizzcon’da yeni ürünlerini tanıttı. Heroes of the Storm ve Warcraft serileri gibi MOBA ve MMO türündeki oyun tutkunları için ideal olan yeni bir oyuncu faresi ve mini klavyesini oyuncuların beğenisine sundu.

Razer Naga Trinity

3 tane değiştirilebilir yan yüzüyle oyuncuların beğenisine sunulan Naga fare ailesinin 9. üyesinin özellikleri şu şekilde:

  • MMO’lar için 12’li başparmak tuş seti, toplam 19 tuş
  • MOBA ve hack and slash oyunları için Razer Naga Hex V2’nin 7’li parmak tekerleği
  • Ya da genel kullanım için ideal yeni ikili tuş seti

Değiştirilebilir fonksiyonunun yanında, Naga’nın temel özellikleri 5G, gerçek 16.000 DPI (dots per inch) ve 450 IPS optik sensör, 1000Hz Ultrapolling/1ms tepki süresi olarak geliştirildi. Kullanıcılar tüm tuşları ve ışıklandırmayı Razer Synapse 3 kullanarak yönetebilecek ve değiştirebilecekler.
Razer Naga Trinity bu yılın 4. çeyreğinde U.S. $99.99 / EU €119.99 fiyatıyla satışa sunulacak.

Razer Tartarus V2

Razer’ın programlanabilir 32 tuşlu mini klavyesi Mecha-Membrane tuş teknolojisiyle hassas ve rahat dokunuş sağlıyor. Klavyenin yan yüzünde programlanabilir 8 yönlü parmak pedi ve scroll tekerleği bulunuyor. Diğer özellikleri ise tuşlarda anti-ghosting özelliği, sınırsız macro uzunluğu, 1000Hz Ultrapolling, ergonomic avuç yuvası.
Razer Tartarus bu yılın 4. çeyreğinde U.S. $79.99 / EU €89.99 fiyatıyla satışa sunulacak.