Kategoriler

Razer Invitational  Turnuvasının 2021 Sezonu Başlıyor

(Haber Bülteni)

Razer, 7 Mayıs’ta başlayacak turnuva elemeleriyle tüm Kuzey Amerika oyun topluluğuna açık en büyük bölgesel online E-spor turnuvası olan Razer Invitational’ın yeni sezonunu duyurdu. Razer Invitational Season 2020’nin küresel başarısının ardından, turnuva serisi, 2021 sezonuna Kuzey Amerika’da ilk kez başlayacak.

Her hafta, E-spor dünyasının her köşesinden sporcular, oyun donanımı ve 30.000 dolarlık ödül havuzu için Fortnite (PC, Konsol, Mobil), Rainbow 6 Siege (PC) ve Brawl Stars (Mobil) dahil olmak üzere farklı oyunlarda rekabet etme fırsatına sahip olacak.

Razer Kıdemli Global E-spor Lideri Khang Thai, “Razer Invitational, her sporcunun oyun içi sıralamasına, sponsorluk durumuna veya takım üyeliğine bakılmaksızın rekabet etme şansına sahip olduğu saf ve rekabetçi bir platform oluşturma fikri üzerine kuruldu. “Artık e-spor topluluğu içinde kapsayıcılığı temsil eden küresel bir fenomen haline gelen Invitational’ın oldukça başarılı geçen 2020 sezonunun ardından, daha da büyük bir 2021 sezonu ile e-spor vizyonumuza devam ederek, rekabetçi turnuva oyunlarını dünyanın her yerinden herkes için erişilebilir kılıyor ve yeni nesil e-spor sporcuları yetiştiriyoruz” dedi.

Razer Invitational’ın ilk sezonu, dünya genelindeki E-spor toplulukları içindeki engelleri kaldırmaya çalıştığı 2020’de başladı. Razer Invitational Season 2020, üç bölgeden 22 ülke ve yaklaşık 60.000 sporcu ile Güneydoğu Asya, Latin Amerika ve Avrupa’daki hayranları büyüleyen büyük bir başarı olmuştu.

Kuzey Amerika, Sezon 2021’i başlatıyor

Razer Invitationals 2020’de olduğu gibi, 2021 Sezonu da Razer Invitational – Kuzey Amerika ile başlayacak ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’daki oyunculara uluslararası tanınırlık için eşit bir oyun alanı sağlayacak. Turnuva, Fortnite, Rainbow Six Siege ve Brawl Stars’ın bulunduğu üç oyundan oluşan üç haftalık bir alana yayılıyor. Her üç oyun da tüm oyuncuların takım olarak veya bireysel şekilde kaydolmaları ve her hafta mücadele etmeleri için açık olacak. Oyun başına 10.000$ ödüllü büyük bir final ve donanım ödülleri bulunacak.

Yarışmaya katılmak yerine sadece maçları izlemek isteyen oyunculara da yayınlar sırasında turnuva sponsorlarından ödüller kazanmak için fırsatlar verilecek.

Razer Invitational- Kuzey Amerika’yı izlemek için  YouTube.com/Razer, Twitch.tv/Razer veya Facebook.com/TeamRazer adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Hemen Katılın

Razer Invitational için kayıtlar- Kuzey Amerika , 20 Nisan TSİ 19.00’da (9AM PT) başlayacak. Turnuva elemeleri ise 7 Mayıs’ta start alacak. Her hafta, playoff aşamalarına götüren açık eleme maçlarıyla başlayıp, her pazar günü büyük bir finalle sona eren yeni bir oyun yer alacak. Razer Invitational- Kuzey Amerika’ya kaydolmak için sporcular mogul.gg/hub/Razer adresini ziyaret edebilir.

 

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Haber