Kategoriler

Razer, Razer Invitational – Orta Doğu İle E-spor Dünya Turunda Bir Sonraki Durağını Duyurdu

(Haber Bülteni)

 

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer bugün Razer Invitational – Orta Doğu ile küresel espor serisinin bir sonraki durağını duyurdu. Razer Invitational Season 2020’nin küresel başarısının ardından, turnuva serisi şimdi Orta Doğu’da ilk kez sahneye çıkıyor. Bölgenin dört bir yanındaki tüm yeteneklerden yarışmacıları karşılayan turnuvada oyuncular, becerilerini dört hafta sürecek bir macerada sergileyerek bölgenin en iyisi olma mücadelesine girecekler. Orta Doğu’da ilk kez gerçekleşecek olan Razer Invitational, türünün en büyük MENA tabanlı açık turnuvası olacak. 

Razer Invitational – Middle East, 8 Ağustos’ta, dört gün süren hararetli çekişmeli Call of Duty: Black Ops Cold War turnuva savaşı ile başlayacak ve ardından 15-19 Ağustos tarihleri arasında bazı yoğun Valorant aksiyonlarıyla devam edecek. Etkinlik, 29 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında League of Legends’taki klasik MOBA aksiyonlarıyla kapanmadan önce, 22-26 Ağustos tarihleri arasında PUBG Mobile ile odak noktası mobil oyun alanına döndürecek.

Razer EMEA Esports Başkanı Yann Salsedo, “Razer Invitational serisi, tüm oyunculara büyük ölçekli bir çevrimiçi turnuvaya katılma ve rekabetçi oyunun heyecanını yaşama fırsatı veren kapsayıcı bir alandır” diyor. “Razer Invitational serisini Orta Doğu’ya getirmek, bölgedeki gelecek nesil espor yeteneklerini yetiştirmek için büyük bir adım. Birden fazla oyun sunuyor olmak da her beceri seviyesinde daha fazla oyuncunun rekabet etmesine ve zafer şansını yakalamasına olanak tanıyor.”

 
Büyük ödülleri olan büyük bir Orta Doğu turnuvası 

 

E-spor bölgede daha da yerleşik hale geldikçe, MENA bölgesinde kurulan ya da bu bölgeye yerleşen yeni ekiplerle, e-sporun gücü dünya çapında katlanarak büyüyor. Bugün Razer, oyunculara ve topluluğa yeni bir tür e-spor turnuvası sunan Razer Invitational – Middle East ile bölgedeki e-spor turnuva mantığını bir sonraki seviyeye taşıyor. MENA bölgesinin her yerinden kaydolabilecek olan oyuncular, tamamen çevrimiçi (online) ve sanal (virtual) olacak turnuvada kadrolarını, takımlarını ve uluslarını gururla temsil ederken sadece kendileri için bir isim yapmakla kalmayıp, aynı zamanda potansiyel olarak kendi profesyonel espor kariyerlerini başlatmak için yarışabilecekler.

Her büyük turnuvanın bir ödül havuzu da vardır, Razer Invitational – Middle East de farklı değil. 50.000 doların üzerinde toplam ödül havuzuna sahip turnuvada her kategorinin ilk üç takımı önemli nakit ödülleri kazanacak. Ayrıca yan yarışmaların kazananları için çeşitli Razer donanım ödülleri de bulunurken, izleyiciler tarafından oylanacak turnuva MVP’lerine de nakit ödüller verilecek. 

Kapsayıcılık ruhu içinde, ödülleri sadece oyunculara hazırlamadık. Her turnuvanın MVP’sine oy veren izleyiciler, bir Razer çevre birimi paketi kazanmak için çekilişe katılabilecekler. Razer ayrıca etkinlik süresince harika Razer ödülleri için büyük bir çekiliş yapacak ve sosyal medya kanallarında haftalık ödüllü bilgi yarışmaları düzenleyecek. 

İzleyiciler, hayranlar ve oyuncular, Arapça yayımlananacak canlı maçları izlemek için Razer’ın YouTubeFacebook ve Twitch kanallarını takip edebilirler. Twitter ve Instagram kullanıcıları en son güncellemeler için #ThisIsEsports etiketini takip etmelidir. Popüler MENA YouTuber’ları, GAMER SNACK ve oPiiLz de sosyal medya kanallarında Razer Invitational – Middle East’i takip ederek hayranlarına oradaki aksiyonu aktarabilecekler.

 

Şimdi Kaydolun

Razer Invitational – Middle East için kayıtlar açıldı ve tamamen ücretsiz. Özellikle MENA bölgesinin en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile için oyuncuların mümkün olan en kısa sürede kaydolmaları önerilir.

Razer Invitational – Orta Doğu hakkında daha fazla bilgi, elemeler için kayıt bilgileri ve programları, takip edilecek kanallar ve turnuvaların nerede izleneceği için lütfen Razer Invitational – Orta Doğu Web Sitesini veya Team Razer’ın Facebook sayfasını ziyaret edin.

 

2021 sezonu daha yeni başlıyor

 

Haziran ayında sona eren son derece başarılı Razer Invitational – Kuzey Amerika’nın ardından, Razer Invitational – Orta Doğu, Razer Invitational Sezon 2021 takvimindeki ikinci etkinlik olacak ve yıl geçtikçe daha fazla etkinlik duyurulacak. Her Razer Invitational, turnuvaya ev sahipliği yapan her bölgeye özel olarak hazırlanmış benzersiz bir etkinlik olacak. Her etkinliğe katılım tamamen ücretsiz olurken, tüm beceri seviyesi ve yeteneğindeki oyunculara, turnuva sınıfı donanım ve nakit ödüller kazanma olasılığının yanında becerilerini küresel bir platformda sergileme fırsatı vermek için tasarlanmıştır.

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber