Razer’dan Sevgililer Günü’ne Özel Yeni Quartz Pembe Versiyonu Geliyor Razer’dan Sevgililer Günü’ne Özel Yeni Quartz Pembe Versiyonu Geliyor
Razer, yaptığı bir duyuru ile Quartz Pembe tadıyla farklı bir atmosfer sağlayan yeni üst düzey performans ürünlerini tanıttı. Razer’dan Sevgililer Günü’ne Özel Yeni Quartz Pembe Versiyonu Geliyor

Razer, yaptığı bir duyuru ile Quartz Pembe tadıyla farklı bir atmosfer sağlayan yeni üst düzey performans ürünlerini tanıttı.

Ürün yelpazesinin içinde ise yok yok:

  • Basilisk fare
  • Goliathus Extended Chroma fare matı
  • Huntsman klavye
  • Kraken headset
  • Raiju Tournament Edition PS4 kolu
  • Seiren X mikrofon
  • Base Station Chroma headset ayağı
  • Phone 2 için Quartz kılıf

Razer’ın Quartz Pembe renk gamı ilk kez 2018’de dünya çapındaki oyuncuların ve yayıncıların beğenisine sunuldu. Seçilebilecek 4 çevre biriminin mütevazi dizisiyle, bir “pembe fenomen”in başlangıcıydı resmen.

Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, şunları ifade ediyor: “Hayranlarımız bize Quartz Pink sürümlerimizden yeterince alamadıklarını söylediler” dedi. “Dinledik ve en son oyun donanımımıza çarpıcı bir pembe tedaviyi uygulayarak sizlere hem performansta hem de görünümdeki haksız avantajı sağladık.”

Ürünler

Razer Basilisk – Quartz Edition (69.99$ / 9.99€)

Basilisk, çıkarılabilir çok fonksiyonlu pad ve kaydırma tekerleği direncini ayarlamak için bir kadran gibi özelliklerle donatılmış. Cihaz, performansınızı arttırmak ve oyun deneyiminizi daha da ileri götürmek için dinamik bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Razer Goliathus Extended Chroma – Quartz Edition (59.99$ / 59.99€)

Chroma ile güçlendirilmiş çok satan yumuşak oyun faresi matı, her türlü zaferi aydınlatmaya hazır.

Razer Kraken – Quartz Edition (79.99$ / 79.99€)

3. nesil Kraken, rekabetçi oyuncular için kablolu bir kulaklık. Büyük 50 mm sürücüleri, güçlü ve net bir ses sağlıyor. Headset, soğutma jeli yastıklarıyla uzun süreli konfor için tasarlanmış. Geri çekilebilir mikrofonu da shotcall’larınızın her zaman mutlak netlikte teslim edilmesini sağlıyor.

Razer Raiju Tournament Edition – Quartz Edition (149.99$ / 149.99€)

Raiju Tournament Edition, mobil konfigürasyon uygulamasına sahip ilk tamamen modüler kablosuz PlayStation 4 kontrol cihazı olup, çok işlevli düğmelerin yeniden yapılandırılmasından, hassasiyet kavrama seçeneklerinin ayarlanmasına kadar kontrol sağlıyor. Mecha-Tactile Action Düğmeler, net dokunsal geri bildirime sahip yumuşak yastıklı bir dokunuş hissi yaratıyor. Raiju Tournament Edition ayrıca hızlıca ateşleme işlemi için 4 kişiselleştirilebilir çok işlevli düğme ve HassasTetikleme Modu ile tam kontrol sağlıyor.

Razer Seiren X – Quartz Edition (99.99$ / 109.99€)

Yayıncılar tarafından tasarlanan ve test edilen Seiren X Quartz mikrofon, sesinizin en güçlü şekilde duyulmasının anahtarı.

Razer Base Station Chroma – Quartz Edition (59.99$ / 74.99€)

Base Station Chroma, maksimum verimlilik için 3 bağlantı noktalı USB 3.0 hub’lı çok işlevli bir kulaklık standı. Razer Chroma arka ışığına da sahip.

Razer Huntsman – Quartz Edition (149.99$ / 159.99€)

Opto-Mekanik Anahtarlar ve Chroma-arkadan aydınlatmalı tuşlar ile tasarlanan Huntsman, Razer’ın klavye hattında en hızlı tuş çalıştırma özelliğini sağlıyor. Opto-Mechanical Switch’ler, bir tuşa basıldığında çalıştırmayı tam olarak tespit etmek için optik teknolojiyi (her anahtarın içinde bir kızılötesi ışın) kullanıyor.

Bugün ayrıca ABD, Çin ve Kanada’da Blade Stealth 13 Quartz Pink dizüstü bilgisayar (1599.99$) ve yeni Razer Phone 2 için Quartz Kılıf (24,99$ / 29,99€) da tanıtıldı.

Çıkış tarihleri

  • Quartz Edition Çevrebirim: Sevgililer Günü, 14 Şubat 2019 (sadece RazerStore’da, diğer dağıtım kanalları için tarih yakın zamanda açıklanacak)
  • Blade Stealth 13: Tarih yakın zamanda açıklanacak
Lifebox ile Sevgi Dolu Anlar 14 Şubat’ta Çerçeveleniyor