Razer Hammerhead True Wireless Pro İle Gürültüden Uzaklaşın Razer Hammerhead True Wireless Pro İle Gürültüden Uzaklaşın
(Haber Bülteni) Küresel yaşam tarzı markası Razer, THX Sertifikalı yazılımı ve gelişmiş hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıklarını... Razer Hammerhead True Wireless Pro İle Gürültüden Uzaklaşın

(Haber Bülteni)

Küresel yaşam tarzı markası Razer, THX Sertifikalı yazılımı ve gelişmiş hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıklarını duyurdu.

Standart Hammerhead True Wireless kulaklıklarda olduğu gibi, Pro modeli de kullanışlı dokunmatik kontroller ve ses yardımı uyumluluğu, özelleştirilmiş düşük gecikmeli Bluetooth bağlantısı ve şarj kutusu ile daha uzun pil ömrü sunuyor. Kulak içi tasarım ve hafızalı köpük özellikli Comply kulak uçları da dahil edilmiş. Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları ayrıca ter ve su sıçramasına karşı koruma konusunda IPX4 olarak derecelendirilmiş.

Hammerhead True Wireless Pro, gelişmiş bir pasif gürültü izolasyon çözümü ile aynı anda ters ses dalgaları oluşturarak hem harici hem de istenmeyen dahili gürültüyü etkisiz hale getirmek amacıyla hibrit ANC kullanıyor. Bu özellik, sesi kristal netliğinde sunmak için iki harici (ileri beslemeli) ve iki dahili (geri besleme) mikrofon birleştirerek elde edilmiş.

THX Sertifikalı Ses

THX Sertifikasyonunun katı gereksinimlerini karşılamak için, frekans aralığı ve tepki derecesi gibi ince ayrıntılar değerlendirilerek  yüksek ses seviyelerinde sıfır bozulma ile net, ayrıntılı vokaller ve derin etkili baslar sunulabilmelidir. Sertifika süreci ayrıca kulaklıklarda mükemmel ses yalıtımı gerektirir, bu da Hammerhead True Wireless Pro’nun kulak içi tasarımla daha sıkı oturması adına uyguladığı işlemle gerçekleşiyor. Özelleştirilmiş rahatlık veya akustik seçenekleri; Comply black premium köpük kulaklık uçları ya da çeşitli boyut ve malzemelerde bulunan altı set silikon uçtan biriyle sağlanıyor.

THX Sertifikasyonu başkanı Peter Vasay, “Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları, THX Sertifikasyonunun altın mührünü elde ederek Razer Opus kulaklıklara katılıyor” dedi. “Müzik, oyun ve filmler için mükemmel, zengin, dengeli bir ses alanı, net vokaller ve derin etkili bas özellikleri içeren yüksek kaliteli bir ses deneyimi sağlamak adına kulaklıkları değerlendirip optimize ediyoruz.”

Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları, 10 mm sürücüleri ve 20-20 kHz frekans tepkisiyle mobil oyunlar, filmler ve müzikler için geniş bir ses ortamı sunuyor. Dokunarak etkinleştirilen Oyun Modu, özelleştirilmiş Bluetooth 5.1 bağlantısı, oyun sırasında gecikmeyi sadece 60 ms’ye düşürüyor. Böylece kullanıcılar daha senkronize ses ve video sunarak %50’den fazla daha hızlı tepki süresi elde edebilir.

Dokunmatik Kontroller

Razer Hammerhead True Wireless Pro’daki dokunmatik kontroller, kullanıcıların ANC ve Hızlı Dikkat Modu arasında geçiş yapmalarına, müziklerini ve aramalarını kontrol etmelerine ve birkaç kolay dokunuşla akıllı telefonlarının sesli asistanını etkinleştirmelerine olanak tanıyor. Hızlı Dikkat Modu, hızlıca sohbet moduna geçmek için ihtiyaç olan dış sesin içeri girmesine izin vermek adına mikrofonları kullanıyor. iOS ve Android cihazlar için kullanılabilen bir mobil uygulama, ses ekolayzır ayarlarına erişim, dokunma hareketlerinin yeniden tanımlanması, benzersiz bir uyum testi ve çok daha fazlasını sunuyor.

Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları, 4 saatlik şarj ile toplam 20 saate kadar pil ömrü sunuyor. Birlikte verilen USB-C şarj kılıfından 4 kata kadar şarj sağlarken kullanılmadığı zamanlarda kulaklıkları saklamak ve otomatik olarak şarj etmek için hazne görevi görür. Yeni kablosuz kulaklıklarınızı şık bir şekilde taşımak için, karabina klipsli koruyucu Razer THS dayanıklı TPU taşıma çantası Razer’den temin edilebilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.