Razer’den Yeni Chroma Aksesuar Koleksiyonu Razer’den Yeni Chroma Aksesuar Koleksiyonu
(Haber Bülteni) Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer, her oyuncunun masaüstü kurulumunu geliştirmek için adreslenebilir bir RGB denetleyicinin yanı sıra yeni... Razer’den Yeni Chroma Aksesuar Koleksiyonu

(Haber Bülteni)

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer, her oyuncunun masaüstü kurulumunu geliştirmek için adreslenebilir bir RGB denetleyicinin yanı sıra yeni Razer Chroma RGB donanımlı aksesuarları duyurdu. Razer Synapse 3 ile uyumlu olan yeni Chroma aksesuarları oyunlarla ve ev aksesuarlarıyla entegre edilebiliyor. Ayrıca sonsuz sayıda renk kombinasyonuna uyacak şekilde özelleştirilebilme imkanına sahip. Yeni Razer Chroma aksesuarları koleksiyonu, PC oyuncularına daha rahat ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış.

Yeni Ürün Kolleksiyonu Nelerden Oluşuyor?

Razer Chroma Adreslenebilir RGB Denetleyicisi :

Yeni ARGB denetleyicisi, Chroma özellikli çevre birimleri ve çeşitli üreticilerin ev cihazlarıyla birden fazla ARGB PC bileşenini ek RGB yönetim yazılımına ihtiyaç duymadan Razer Synapse 3 şemsiyesi altına sokarak senkronize etme sorununu çözmeyi hedefliyor.

Denetleyici, herhangi bir yapıya uygun entegrasyon için SSD montaj noktaları ile donatılmıştır ve PC kullanıcılarının ARGB fanlarını, ışık şeritlerini ve daha fazlasını takmaları için 6 ARGB başlığı içerir. ARGB bileşenleri içindeki her bir LED ayrı ayrı yönetilebilirken, kullanıcıların bağlı cihazları Razer Synapse 3’te Chroma Studio aracılığıyla tamamen özelleştirilebilir. Daha kolay kontrolün yanı sıra; Enermax, Phanteks, SilverStone Technology, Teamgroup, LianLi ve ThermalTake gibi denetleyiciye bağlı Razer harici anlaşmalı markalara ait bileşenler de Razer Synapse oyun entegrasyonu, ev cihazı entegrasyonu ve çevre birimi entegrasyonu portföyüne erişim sağlar.

Razer Base Station V2 Chroma:

Yeni kulaklık standı, daha az göze batan, daha sağlam ve daha da çok yönlü olacak şekilde yeniden tasarlanmış. Stand, alüminyumdan yapılmış ve Razer Chroma RGB ile kaplanmış kaymaz bir tabanlı, inceltilmiş tek tırnaklı bir tasarıma sahip.  Base Station V2 Chroma, iki adet USB 3.1 ve 7.1 surround ses sağlayan yerleşik bir DAC ile bütünleşmiş halde 3.5 mm jack bağlantı noktası sunarak avantaj sağlıyor. Base Station V2 Chroma; siyah, kuvars ve civa renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

Razer Şarjlı Mat Chroma:

Hızlı, renkli ve kavrayıcı olan yeni Razer Şarjlı Mat Chroma; dış kısımda bulunan Razer Chroma RGB aydınlatmanın yanı sıra çizikleri ve kaymaları önlemek için yumuşak dokunuşlu kauçuk yüzeyi ile telefonları, kulaklıkları ve daha fazlasını hızlı şarj etmek için 10 watt’a kadar güç desteği sunuyor.


 Razer Fare Tutucu V3 Chroma:

Alüminyum gövde, kaymaz taban ve Razer Chroma RGB ile hazırlanmış yeni fare kablo tutucusu, fare kablo yönetimini bir üst seviyeye taşırken fare hareketlerinin artık renkli olduğu kadar pürüzsüz yapılmasını sağlıyor.

Razer Fare Yuvası Chroma:

Razer‘ın en yeni kablosuz fareleri için özel olarak tasarlanan Razer Mouse Dock Chroma, fareleri yuvaya hızlıca takıp çıkarmak için manyetik bir kılıf tasarımına, kaymaz bir tabana ve oyuncuların şarj durumunu kolayca takip edebilmeleri için aydınlatma efektli Razer Chroma RGB’ye sahip. Razer Mouse Dock Chroma, Razer DeathAdder V2 Pro, Razer Naga Pro, Razer Basilisk Ultimate veya Razer Viper Ultimate ile uyumlu.

Ürünlerin satışa çıkış tarihi 22 Ekim 2020 olarak belirlenmiş.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.