Razer’den Yeni Hammerhead True Wireless X Kulaklık Razer’den Yeni Hammerhead True Wireless X Kulaklık
(Haber Bülteni) Razer, aydınlatmalı yeşil LED dokunmatik kontrollerle tasarlanan Hammerhead True Wireless X yüksek performanslı kulak içi kulaklıklarını duyurdu. 60 ms düşük gecikmeli Oyun... Razer’den Yeni Hammerhead True Wireless X Kulaklık

(Haber Bülteni)

Razer, aydınlatmalı yeşil LED dokunmatik kontrollerle tasarlanan Hammerhead True Wireless X yüksek performanslı kulak içi kulaklıklarını duyurdu. 60 ms düşük gecikmeli Oyun Modu ile oyuncular için optimize edilmiş ve özel olarak ayarlanmış 13 mm sürücüler aracılığıyla zengin bir ses sunan Hammerhead True Wireless X, hareket halindeyken oyun ve medya keyfi için çok yönlü bir kulaklık seti olarak lanse ediliyor.

Hammerhead True Wireless X, kullanıcıları kalabalıktan farklı kılan şık ve aydınlatmalı bir tasarıma sahip. Android için Google Fast Pair ile uyumlu ve Otomatik Eşleştirme özellikli Bluetooth 5.2 kullanan Hammerhead True Wireless X kulaklıklar; akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve konsollarla kullanım için hızlı, kullanışlı ve güvenilir bir bağlantı vadediyor. Her bir kulaklıktaki özelleştirilebilir arkadan aydınlatmalı LED dokunmatik kontroller, aramaları yönetme, ses kontrolü veya Oyun Modunu etkinleştirme gibi en çok kullanılan işlevlere hızlı erişim sağlıyor. Hammerhead True Wireless X ile piyasaya sürülen yeni Razer Audio Uygulaması, kullanıcıların ses ortamına ince ayar yapmalarına, aydınlatma efektlerini ve parlaklığı özelleştirmelerine ve tercihlerine göre dokunma hareketlerini yeniden eşlemelerine olanak tanıyor. Aydınlatma etkinken 24 saate kadar kullanım (aydınlatma devre dışıyken 28 saate kadar) ile Hammerhead True Wireless X, tüm gün oyun ve medya keyfi için pil ömrüne sahip.

Hammerhead True Wireless X, 69.99$/ 89.99€ fiyatı ile hazlihazırda satışta.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.