Razer’den Ultra Hafif Kablosuz Oyun Faresi: Orochi V2 Razer’den Ultra Hafif Kablosuz Oyun Faresi: Orochi V2
(Haber Bülteni) Razer, tek bir AA pille 900 saatten fazla kullanım kapasitesine sahip, kompakt, ultra hafif kablosuz oyun faresi Orochi V2’yi duyurdu. Ultra düşük... Razer’den Ultra Hafif Kablosuz Oyun Faresi: Orochi V2

(Haber Bülteni)

Razer, tek bir AA pille 900 saatten fazla kullanım kapasitesine sahip, kompakt, ultra hafif kablosuz oyun faresi Orochi V2’yi duyurdu.

Ultra düşük gecikmeli Razer HyperSpeed Kablosuz teknolojisi ve 2. nesil Razer Mekanik Fare Anahtarları ile donatılmış Orochi V2, dizüstü bilgisayar oyuncuları için ideal bir tasarıma ve performansa sahip. Orochi V2, oyunculara cebe veya bir taşıma çantasına sığabilecek kadar küçük. Razer HyperSpeed çoklu cihaz desteği, oyunculara Razer Orochi V2 ve kablosuz klavyelerini tek bir USB dongle’a bağlamalarına ve başka amaçlar için ek bir USB bağlantı noktasından tasarruf etmelerine olanak tanıyor.

60 gramdan daha hafif olan (piller hariç) Orochi V2’nin ultra hafif tasarımı, Razer’in uzman mühendisleri tarafından oluşturulmuş. Orochi V2’deki konik uçlar hızlı, kontrollü hareketler için sağlam bir tutuş sağlarken, yükseltilmiş arka kavis, uzun seanslarda daha az yorgunluk için güvenli bir avuç içi oturmasını mümkün kılıyor. Daha güçlü parmak tutuşu için parmak oluğu konturu ve erişim kolaylığı için optimize edilmiş yan düğmelerle donatılmış Orochi V2, kullanıcıların hem işe hem de oyuna odaklanmalarına imkân veriyor.

 
Uzun Süreli Performans

Yalnızca tek bir AA veya AAA pil gerektiren Razer Orochi V2, dengeli ağırlık dağılımı için en uygun şekilde konumlandırılmış bir hibrit pil yuvasına sahip. Orochi V2, mobil bilgisayar kullanımı için ideal olan Bluetooth modunda 900 saatin üzerinde sürekli kullanım sağlıyor. Alternatif olarak, oyuncular 425 saate kadar kesintisiz, gecikmesiz bağlantı için Razer HyperSpeed Wireless’ı seçebilirler.

Orochi V2,  bozulmaya daha az eğilimli ve 60 milyon tıklamaya kadar daha uzun ömürlü yeni altın kaplamalı temas noktalarına sahip 2. nesil Razer Mekanik Fare Anahtarlarını barındırıyor. Ek olarak, Orochi V2, 100% PTFE fare ayağı ve ultra duyarlı 5G gelişmiş optik sensöre sahip.

 

Orochi V2 standart olarak siyah veya beyaz renklerde mevcut. Kişiselleştirilmiş bir dokunuş katmak isteyenler; Razer Customs aracılığıyla sunulan 100’den fazla farklı tasarım arasından seçim yapabilecekler. Birden fazla tasarım, çıkartma, renk ve hatta oyunlara özel dizaynlar dahil olmak üzere çok çeşitli olasılıklarla kullanıcılar, Orochi V2’lerinin tasarımını oyun kurulumlarının geri kalanına uyacak şekilde özelleştirebilirler.

Ayrıca yakın zamanda duyurulan Razer’ın Universal Grip Tape’i, her zaman en üst düzeyde kontrol talep eden oyunculara yönelik olarak lanse ediliyor. Yüksek dokulu, poliüretan bir temas yüzeyi kullanan Universal Grip Tape, en yoğun oyun seanslarında bile maksimum tutuş sağlamak için üretilmiş bir ter emici. Razer Universal Grip Tape; farelerde, klavyelerde, kontrol cihazlarında veya güvenli, güvenilir bir tutuşa ihtiyaç duyan her yerde kullanılmak üzere önceden kesilmiş, kendinden yapışkanlı çeşitli yamalar halinde tedarik ediliyor.

RAZER OROCHI V2
 • Yaklaşık boyut: 108 mm (Uzunluk) x 60 mm (Genişlik) x 38 mm (Yükseklik)
 • Yaklaşık ağırlık: <60 g (merkezileştirilmiş kütle)
 • Simetrik sağ el tasarımı
 • Tek dongle’da çift cihaz desteğine sahip Razer HyperSpeed kablosuz teknolojisi
 • Çift modlu kablosuz bağlantı (2,4 GHz ve BLE)
 • Pil ömrü: Dahil edilen Lityum AA pil ile 2,4 Ghz’te 425 saate kadar, BLE’de 950 saate kadar
 • 60 milyon tıklama için derecelendirilmiş 2. nesil Razer™ Mekanik Fare Anahtarları
 • AA/AAA pil yuvası (bir seferde yalnızca tek tür pil kullanılır)
 • Bağımsız olarak programlanabilen altı düğme
 • Oyun sınıfı dokunmatik kaydırma tekerleği
 • 99,4% çözünürlük doğruluğuna sahip gerçek 18.000 DPI 5G optik sensör
 • Saniyede 450 inç (IPS)/40 G hızlanma
 • Boyanmamış PTFE fare ayakları
 • Anında Hassasiyet Ayarı (Varsayılan aşamalar: 400/800/1600/3200/6400)
 • Yerleşik DPI ve tuş eşleme depolaması
 • Razer Synapse 3 desteği

Razer Orochi V2, 69.99$ / 79.99€  fiyatıyla ve Razer Orochi V2 Customs Edition ise 89.99$ / 99.99€ fiyatıyla Razer.com yetkili satıcılarda, 27 Nisan 2021 tarihinden itibaren satın alınabilir.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.