Razer, Yeni Thunderbolt 4 Dock Bağlantı İstasyonunu Duyurdu Razer, Yeni Thunderbolt 4 Dock Bağlantı İstasyonunu Duyurdu
(Haber Bülteni) Razer, bu seneki Şubat RazerStore Live etkinliğinde, ilk harici bağlantı istasyonu olan Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma’yı ve önceki laptop standının güncellenmiş... Razer, Yeni Thunderbolt 4 Dock Bağlantı İstasyonunu Duyurdu

(Haber Bülteni)

Razer, bu seneki Şubat RazerStore Live etkinliğinde, ilk harici bağlantı istasyonu olan Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma’yı ve önceki laptop standının güncellenmiş sürümü olan Razer Laptop Stand Chroma V2’yi duyurdu.

 Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma

Tamamen yeni Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma, masaüstü bağlantısını genişletmek amacıyla tasarlanmış. Bir kameradan dosyaları hızlı bir şekilde aktarmak için UHS-II SD kart okuyucu, hızlı ve istikrarlı internet bağlantısı için bir Ethernet portu, eski cihazları bağlamak için üç USB Type-A portu ve diğer her şeyi bağlamak için dört USB Type- C Thunderbolt 4 bağlantı noktası mevcut.

Thunderbolt 4 özellikli bağlantı noktaları, kullanıcıların yapabileceklerini önemli ölçüde genişletiyor. 40 Gbps bant genişliğine sahip bağlantı birimi, iki adede kadar 4K monitörü veya bir adet 8K monitörü, artırılmış depolama için ultra hızlı bir harici SSD’yi desteklerken, harici cihazların şarjını korumak için 90 W’a kadar güç iletimi sağlıyor. 

Razer Thunderbolt 4 Dock  Chroma, minimalist bir tasarıma ve mat siyah alüminyum kaplamaya sahip.  

 

Razer Laptop Stand Chroma V2

Razer Laptop Stand Chroma V2, standart laptop tabanlı kuruluma sahip olup, ekstra bağlantı noktasına ihtiyaç duyan Mac veya Windows kullanıcıları için iyi bir çözüm. Mat siyah alüminyum stand, kullanıcıların HDMI, USB Type-A, USB Type-C ve özel bir USB Type-C güç dağıtım bağlantı noktasının da dahil olduğu tek bir USB Type-C bağlantısı üzerinden çalışıyor. Kullanıcılar, alt kısımdaki ayrı ayrı adreslenebilir RGB ışıklarının her birini Razer Synapse 3’te bulunan 16,8 milyon renkten herhangi birine göre özelleştirebilirler.  

Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma, 329,99$ / 329,99€ ve Razer Laptop Stand v2 Chroma ise, 149,99$ / 129,99€  fiyat etiketleri ile bugün Razer.com üzerinden, sonraki iki hafta boyunca yalnızca RazerStore perakende noktalarından, daha sonrasında ise belirli perakendecilerde ön sipariş için mevcut olacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.