Kategoriler

Resident Evil Village Demosu Paylaşıldı

(Haber Bülteni)

Capcom bugün, yakında çıkacak olan ve merakla beklenen Resident Evil Village ve diğer franchise haberleri hakkında yeni bilgiler içeren Resident Evil Showcase programı yayınladı. Capcom, 2 Mayıs’ta (CET) tüm platformlara gelecek sınırlı süreli demo için ayrıntıları doğruladı. PlayStation oyuncuları 18 Nisan’dan (CET) itibaren erken erişime sahip olacak.

Resident Evil Village‘ın son fragmanı, oyuncuların karşılaşacağı çeşitli ortamlara ve düşmanlara bir göz gezdiriyor. Yeni görüntüler, muhtemelen kitlesel olarak insansı yaratıklar üreten muazzam bir yeraltı fabrikasına ve devasa bir su canavarı gibi görünen şeyi gizleyen göle ipuçları sağlıyor. 

Hayranların en sevdiği oyun modu “The Mercenaries”, Resident Evil Village’daki ana oyunun ötesinde çeşitlilik ve tekrar oynanabilirlik sağlıyor. Ana harekatı tamamlayarak kilidi açılan bu ek oyun modunda oyuncular, zaman dolmadan, giderek daha zorlu hedefleri tamamlamak zorunda. Ek olarak, oyuncular silahlarını veya fiziksel yeteneklerini geliştiren yetenekler edinebiliyor. Her hedef için neyin en etkili olacağını belirlemek oyuncuya kalıyor.

 

 

Erken Erişim

Oyuncular, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia için sınırlı süreli bir demo ile oyunun köy ve kale bölgelerini 60 dakikaya kadar keşfedebilirler. Bu çok platformlu demo, Avrupa sakinleri için 2 Mayıs 03:00 itibarıyla 24 saat boyunca erişilebilir olacak ve 30 Nisan 03:00 itibarıyla ön yükleme seçeneği ile başlayacak.

Çoklu platform demosunun öncesinde, PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncuları, her bölüm için 30 dakika oynamak için 8 saatlik bir zaman aralığına sahip olacakları iki erken erişim fırsatına sahip olacaklar. İlk tarih, köy bölümünü 18 Nisan 20:00’den başlayarak 16 Nisan 02:00 itibarıyla ön yükleme seçeneği ile sunacak. İkinci bir tarih, kale alanını 25 Nisan 20:00 ile 16 Nisan 02:00 itibarıyla ön yükleme seçeneğiyle birlikte sunacak.

 

 

Resident Evil serisi, bu yıl hayatta kalma korku oyununun 25. yılını kutluyor ve festivaller Resident Evil Showcase’de yapılan çeşitli duyurularla devam ediyor. Capcom, Resident Evil  4’ün bu yılın sonlarında hepsi bir arada VR’nin yeni nesil Oculus Quest 2’de satışa sunulacağını doğrulamıştı. Daha fazla ayrıntı, 22 Nisan’da Twitch, Facebook ve YouTube’da Oculus Gaming Showcase sırasında paylaşılacak. Resident Evil, Behavior Interactive ile yapılan ortaklık sayesinde Capcom’un hayatta kalma korku serisini asimetrik korku oyunu Dead by Daylight’a taşıdığından, Resident Evil diğer büyük oyun endüstrisi IP ile işbirliğine devam ediyor. Ayrıca, Netflix’in RESIDENT EVIL: Infinite Darkness anime serisinin yeni fragmanı da bugün yayınlandı.

Resident Evil Village, 7 Mayıs’ta çıkacak merakla beklenen aksiyon dolu hayatta kalma korku oyunu ve türü belirleyen Resident Evil serisinin sekizinci ana oyunu. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia’da satışa sunulacak. Resident Evil Village, PlayStation 4’ten dijital PlayStation 5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltme yapmaya uygun olacak ve Xbox Series X | S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery’yi destekleyecek. Resident Evil Village’ı satın alanlar, ücretsiz çok oyunculu Resident Evil  Re: Verse deneyimine de erişebilecekler.

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri