Kategoriler

Rider Republic’ın Birinci Sezonu Winter Bash Başladı

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Riders Republic’in birinci sezonu Winter Bash’in bugünden 21 Mart’a kadar Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation®4, PlayStation®5, Stadia ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da erişilebilir olduğunu duyurdu.

Winter Bash, tüm oyuncuların yıldız toplayarak ve sınırlı süreli çok oyunculu deneyimlere, haftalık etkinliklere ve de canlı etkinliklere katılarak özel ödüller açabilecekleri yeni Sezon İlerlemesi sistemini sunuyor. Oyuncular, kış sezonunu kutlamak için yıl sonunun şenlikli renkleri ve yılbaşı gecesinin ışıltısıyla dekore edilmiş Riders Ridge’in keyfini çıkarabilirler. Kış şenlikleri sırasında oyuncular; özel mücadelelere katılabilir, temalı ödüller kazanabilir ve toplu yarışlar sırasında yeni sürprizlerle karşılaşabilir. Winter Bash ayrıca, günlük görevler ve ödüller sunan SPECIALIZED adlı yeni bir oyun içi sponsoru da beraberinde getiriyor.

Ek olarak, yeni X Games canlı etkinliği 14-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu süre boyunca oyuncular, yeni temalı Shack Daddy haftalık mücadelelerini tamamlayabilir ve bir ceket ile snowboard dahil olmak üzere özel X Games ödülleri kazanabilirler.

Yıl Kartı sahipleri, ayrıca Jumbo Bike gibi özel görünümlere ve içeriğe sahip ek egzotik kitlere erken erişim sağlayacak ve kendi tarzlarıyla sürüş yapabilecekleri efsanevi bir kozmetik kıyafet elde edecekler. Oyuncular, 1. Yıl Kartı’nı Riders Republic’in Gold veya Ultimate sürümleriyle edinebilir veya ayrı olarak satın alabilirler.

 

 

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber