Kategoriler

Riders Republic 12 Ekim’de Ubisoft Connect PC’ye Özel Olarak Çıkacak

Riders Republic

Oyuncular, 12 Ekim TSİ 10:00 ile 13 Ekim TSİ 10:00 arasında erişilebilir olacak olan PC Oyun Günü’nde Riders Republic dünyasına göz atabilirler. Bu süre boyunca oyuncular, oyuna yalnızca Ubisoft Connect PC’den ücretsiz olarak erişebilirler. Ön yükleme, 11 Ekim TSİ 10:00’da açılacak.

Riders Republic PC Oyun Günü, oyunculara solo veya PvP’de oynanabilecek 5 kariyer ilerlemesinin tümüne erişim sağlayacak. Oyuncular ayrıca tüm çok oyunculu modlarda rekabet edebilecekler:

  • Toplu Yarış: 50’den fazla oyuncuyla* bu destansı, çok sporlu yarışlarda ne kadar çılgınlık olursa o kadar iyi. Her 30 dakikada bir haritada rastgele yeni yarışlar belirecek, bu nedenle oyuncuların kör noktalarını takip etmeye, konumlarını korumaya ve bitiş çizgisine giden yolda mücadele ederken becerileriyle yollarından şaşmamaya hazır olmaları gerekir. PC Oyun Günü, 3 farklı Toplu Yarış içerecek.
  • Karşılaşma Modu: Oyuncular herhangi bir kariyer etkinliğinde 5 arkadaşa kadar bir araya gelip kimin en iyi olduğunu görebilirler.
  • Hareket Savaşı: Oyuncular 6’ya 6 eşleşmelerde yarışacak ve puan kazanmak için çeşitli modüllerde mümkün olduğunca çok akrobatik hareket yaparak onları ele geçirmeye çalışacaklar. En yüksek puana sahip olan takım kazanır.
  • Herkes Tek Başına: Bu modda oyuncular, en fazla 11 rakibe meydan okuyabilir ve onlara belirli bir etkinlik listesi aracılığıyla bu işin nasıl yapıldığını gösterebilirler.

Oyuncuların doğrudan Riders Republic’in ikonik ABD simge bölgelerine girmelerini sağlamak için, oyunun eğitim kısmı yalnızca PC Oyun Günü sırasında devre dışı bırakılacaktır. Riders Republic PC Play Day hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: ridersrepublic.com

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri