Samsung, Galaxy Note 20 serisini tanıttı! Samsung, Galaxy Note 20 serisini tanıttı!
Samsung Electronics güçlü donanımlarının yanı sıra tasarım ve renkleriyle bakanları kendilerine hayran bırakan yeni Galaxy üyelerini tanıttı. Tanıtımı yapılan cihazlar ikonik tasarımı ve renk... Samsung, Galaxy Note 20 serisini tanıttı!

Samsung Electronics güçlü donanımlarının yanı sıra tasarım ve renkleriyle bakanları kendilerine hayran bırakan yeni Galaxy üyelerini tanıttı. Tanıtımı yapılan cihazlar ikonik tasarımı ve renk seçeneklerinin yanı sıra üretkenlik ve verimlik için getirdiği yeniliklerle büyük ses getirdi.

Samsung Electronics, Güney Kore’den canlı olarak yayınlanan ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni, güçlü ve şık Galaxy cihazlarını tanıttı. Bunlar; şimdiye kadarki en güçlü Note serisinden Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra; üretkenlik ve verimlilik için çok yönlü Galaxy Tab S7 ve S7+ tabletler, gelişmiş sağlık özellikleriyle premium akıllı saat Galaxy Watch 3; mükemmel ses kalitesiyle canlı, şık ve ergonomik Galaxy Buds Live kulaklık ve geliştirilmiş zarif tasarımıyla yeni nesil katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Fold 2.

Note serisi ikonik tasarımı ve Mystic renk seçenekleriyle baş döndürüyor

Galaxy Note 20 serisinin iki versiyonu bulunuyor: En yüksek güç ve üretkenlik isteyen Note hayranları için tasarlanmış Galaxy Note 20 Ultra ile çalışma ve oyun performanslarını en üst düzeye çıkarmak isteyen Note kullanıcıları için Galaxy Note 20. Samsung’un en yeni Note serisi, çalışma şeklinizi dönüştürerek her yerde her zaman daha fazlasını yapmanızı sağlıyor. Serideki yeni S Pen ve Samsung Notes özellikleri daha da güçlü bir deneyim sunuyor. Ayrıca, uzun süredir Samsung’un iş ortağı olan Microsoft ile daha da ileriye taşınan iş birliği, Galaxy Note 20 serisinin ve Windows PC’nizin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını da sağlıyor. İkonik tasarımdan ödün vermeden en son teknolojiyi ve sınıfının en iyisi mobil deneyimleri kucaklayan Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra, parmak izlerini ve lekeleri azaltan yepyeni puslu dokusu ile değişen trendleri aşan yumuşak nötr tonlardaki yeni Mystic renk seçeneklerine sahip. Galaxy Note 20 Ultra, Note serisinde bir ilk olan canlı ve parlak Dinamik AMOLED 2X ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip. Tüm gün dayanan akıllı pil ve Süper Hızlı Şarj özellikleri ile sadece 30 dakikada %50’den fazla şarj elde edebilirsiniz.

Bugüne kadarki en güçlü Note serisi Galaxy Note20 ve Note20 Ultra

Galaxy Note 20 serisi, bir bilgisayar gibi çalışan ve bir profesyonel gibi oyun oynamanızı sağlayan bir üretkenlik merkezi olarak öne çıkıyor. Serinin iki versiyonu bulunuyor: En yüksek güç ve üretkenlik isteyen Note hayranları için tasarlanmış Galaxy Note 20 Ultra, çalışma ve oyun zamanlarını en üst düzeye çıkarmak isteyenler için Galaxy Note 20. Her ikisi de verimlilik için üretildi, böylece sevdiğiniz insanlarla bağlantıda kalmak için daha fazla zamanınız olacak.

 

İş deneyiminin güçlendirilmesi

Bu yeni hızla değişen dünyada bizim kadar esnek cihazlara ihtiyacımız var, böylece istediğimiz gibi çalışabilir, oynayabilir ve bağlantı kurabiliriz. Galaxy Note 20 serisi ile üretkenliğinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Samsung’un en yeni Note serisi, çalışma şeklinizi dönüştürerek her yerde her zaman daha fazlasını yapmanızı sağlıyor. Şimdi, Galaxy Note20 serisindeki yeni S Pen ve Samsung Notes özellikleri daha da güçlü bir deneyim sunuyor. S Pen esneklik ve rahatlık için Galaxy Tab S7 ve Tab S7+’a da geliyor. Ayrıca, uzun süredir Samsung’un ortağı olan Microsoft ile daha da ileriye taşınan iş birliği, Galaxy Note20 serisinin ve Windows PC’nizin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını da sağlıyor.Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".