Samsung Galaxy S20 FE Satışa Sunuldu Samsung Galaxy S20 FE Satışa Sunuldu
(Haber Bülteni) Samsung, Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Fan Edition (FE) cep telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Birinci sınıf bir amiral gemisi... Samsung Galaxy S20 FE Satışa Sunuldu

(Haber Bülteni)

Samsung, Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Fan Edition (FE) cep telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Birinci sınıf bir amiral gemisi akıllı telefon olarak lanse edilen Galaxy S20 FE, Galaxy hayranlarının Samsung’a ilettiği en sevilen özelliklerle geliyor.

 

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, Samsung Galaxy S20 FE hakkında şunları söyledi: “Teknoloji endüstrisinin liderleri olarak, toplumun ilerlemesine, insanların yaşamlarını kolaylaştırmaya yardımcı olma konusunda özel bir sorumluluğumuz var. İnsanlar, onlara yeni iletişim yolları, yeni çalışma yolları ve yeni bağlantı kurma yolları sunacağımız konusunda bize güveniyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Samsung’u tercih etme eğiliminin yüksek olduğunu memnuniyetle görüyoruz. Bunda piyasaya sunduğumuz yenilikçi ürünler ve Türkiye’ye getirdiğimiz çeşitli özelliklere sahip modellerin de etkisinin yanı sıra tüketicilerimizden aldığımız geri bildirimlere verdiğimiz önemin de büyük etkisi var. Başarımızın en büyük nedenlerinden birisi kullanıcılardan aldığımız geri bildirimlere büyük önem vermemiz ve bu bildirimlerden yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemiz. En son tanıtımını yaptığımız yeni cihazımız Galaxy S20 Fan Edition (FE) bunun çok güzel bir örneği. Galaxy S20 FE ile Galaxy S serisi deneyimini daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyoruz. S serisinin kullanıcılara sunduğu özellikleri bu cihazımızda da müşterilerimize yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Kamera

Galaxy S20 FE’ye yenilikçi ve profesyonel düzeyde 32MP selfie kamerasına sahip.  Galaxy S20 FE’nin dörtlü gruplama teknolojisini ve çoklu çerçeve işleme özelliğini de içeren büyük boyutlu görsel sensörleri sayesinde, ortam ışığı yetersiz dahi olsa daha zengin ve canlı fotoğraflar yakalamak mümkün olacak. Ayrıca, telefon sahip olduğu yapay zekâ entegrasyonu sayesinde hareket bulanıklığını algılayıp en iyi kareleri önerebiliyor. Galaxy S20 FE, 30X Space Zoom özelliğine sahip.

Tasarım

Şık ve ince bir tasarıma sahip olan Galaxy S20 FE; Cloud Red, Cloud Orange, Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Navy ve Cloud White olmak üzere 6 farklı canlı renk seçeneği ile birlikte geliyor.

Telefon, yüzeyinde parmak ve dokunmadan kaynaklanan izleri en aza indirmek için, hafif pürüzlü ve sis efektli dokuya sahip.

Fonksiyon

Galaxy S20 FE, Süper Akıcı 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç Sonsuz-O Super AMOLED ekrana sahip. Ayrıca Galaxy Watch Active2 ve Galaxy Buds Live’a kolayca bağlanabilme imkanı sunuyor. AKG ses özelliği ve Spotify Entegrasyonu, Galaxy S20 FE’niz üzerinde kısayol atayarak istediğiniz konsere anında katılmanıza olanak sağlıyor.

Galaxy S20 FE,  4.500 mAh pil, Süper Hızlı Şarj ve Kablosuz Güç Paylaşımı gibi olmazsa olmaz özelliklere sahip. Ayrıca IP68 uluslararası standardına sahip, suya ve toza dayanıklı bir akıllı telefon olarak lanse ediliyor. Galaxy kullanıcıları Android İşletim Sistemi’nin (OS) gelecek üç ana sürümünden faydalanabiliyor. Böylelikle Galaxy S20 FE’nin alacağı güncellemeler sayesinde kullanıcıları en son güvenlik koruması ve Samsung’un sunacağı yeni özelliklere uzun süre erişmeye devam edecek.

Galaxy S20 FE için ön siparişler 23 Eylül 2020’den itibaren Samsung Online Mağazası (shop.samsung.com/tr) üzerinden başlıyor. 23 Eylül 2020 ile 22 Ekim 2020 23.59 tarihleri arasında Galaxy S20 FE için ön sipariş veren tüketiciler, isterlerse “eskiyi götür, yeniyi getir” kampanyasından da faydalanabilecek ya da Galaxy Buds+’a hediye olarak sahip olabilecek.  Telefonun Türkiye için satış fiyatı ise KDV dahil 6.499 TL olarak belirlenmiş.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.